Що робити, якщо родина чоловіка хоче подрібнити слабку маму в руках

Кожна людина має особисту ідею, які ці важкі родичі. Тим не менш, найвизнанішим серед нас давно думав особливу стратегію «бороти»

р.

Але є деякі випадки, в яких немає сенсуючої стратегії, допомагає вирішити конфлікт з нерозчинними родичами. До речі, це випадок, що один з постійних читачів сказав нам.

Коля і я завжди жив душу до душі, ми маємо два красивих дітей і повне розуміння в сім'ї. І в той час як завжди були проблеми в 8-х роках шлюбу, ніколи не було нічого, що ми не змогли вирішити. Але недавно я серйозно сумнівав, що я заміжу праву людину.



Ввічливі сумніви гинуть в душу на сонячному весіллі. Попри те, що вона зараз була, щоб подивитися після мого чоловіка, і вони більше не брали участь. «Ми виведемо вашу матір, щоб ви в понеділок, а потім ви зрозумієте, - сказав мій дорогий сестра-в-право.



Моя мама довго захотіла, і ми завжди допомогли нам. Навіть незважаючи на те, що на своїх плечах неоплачена іпотека, два дошкільники, для яких необхідний очей і очей, і навіть дві робочі місця для кожного, крім основної роботи. У той же час, ми всі живемо в невеликій двокімнатній хрущовці, і навіть ремонт почав кілька тижнів тому (навчно тому, що ми вирішили знайти час роботи).

В короткий час ми маємо майже не вільний час, всі турботи, і ось новини. Це як сніг на голову!



Не знаю, що я не задоволений життям з матір'ю-в-правом або я просто захворююсь від неї, щоб виглядати. Але моя мати дійсно серйозно хвора, і вона потребує цілодобового догляду, яке ми просто не можемо забезпечити її зараз.

Відноси все оселилися: власне житло, а сім'ї ще не набули, тільки вони знають, що подорожують на курорти. І як дивитися після своєї матері, так це вже тягар для них, ми повинні повісити на нас! Я чесно не знаю, як це зробити...



Я пропоную, щоб доглядати за матір'ю, а також взяти участь у спеціальній клініці, де вона буде забезпечена належною обережністю. Так всі ці пропозиції були миттєво звільнені. Відносні роги і плоско відмовляються приймати участь в лікуванні матері. І чоловік просто дав, навіть не заперечував.



Я просто не знаю, що робити або як це зробити. І не дивно проконсультуватися з Коляєм, він опустив руки і сказав: «Сою мамі після всього...» – це зрозуміло, тільки йому не доведеться жертвувати все для неї, але мені.

Як ви думаєте, що ми можемо знайти найкращий спосіб з цієї ситуації?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное