Що робить мій смажений картопляний смак краще, ніж мій дружина.

Кожен досвідчений господиня латунь про її рецепт приготування смаженої картоплі. Ця страва - підпис багатьох сімей. І з хорошої причини! Дуже простий, зіпсувати смажену картоплю з грибами, наприклад, практично неможливо. Виняток для стеблової їжі. Але такі помилки уникають навіть молодим господиням.

Сьогодні я хочу принести до свого рецепта арсенал інший простий, але дуже корисний інструкції. Для тих, хто вже навчається в приготуванні ароматної смаженої картоплі, це стане доповненням до існуючої життєвої хакі. Але для новачків це буде реальним пошуком.



Я спробував багато речей, коли мій кулінарний досвід був невеликий. Наприклад, слухали поради сусіда і картопля розморожування перед смаженням. Ніщо хороша прийшла... Основні проблеми, які виникають при влаштуванні такої страви, такі як: картопля розщеплюється або виходить без скоринки. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Ось ми йдемо!



інгредієнти
  • 7 велика картопля
  • 1 цибулина
  • 4 скибочки часнику
  • 200 г білих грибів
  • сіль і перець
  • соняшник
  • борошно


Підготовка
  1. Перш за все ретельно промийте картоплю і очистіть їх. Потім потрібно вирізати. Я використовую для барів, хоча мами завжди розрізається невеликими, тонкими смужками. І тепер найголовніше: потрібно посипати нарізану картоплю з борошном і добре перемішати! Завдяки борошні смажена картопля збереже свою цілісність.



  2. Акуратно погрійте каструлю з вершковим маслом і надішліть на неї картоплю. Під час смаження можна додати трохи борошна.



  3. Тепер можна мити і порізати гриби, а потім промінь. Далі ми надішлемо все на картоплю, сіль і перець.



  4. Не забудьте змішати з часом і підготуватися до найсмачнішої вечері. Поведи мене, картопля не буде розпадатися, і скоринка перетвориться хрустким і апетитним. Всі на столі!





Ви коли-небудь мали будь-які дивні експерименти з смаженою картоплею, які не виробляли успішний або апетитний результат? Можливо, ви можете запропонувати кілька способів приготування їжі, які завжди працюють для вас?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное