Чи потрібно викликати матері-завдання, якщо немає бажання?

Після шлюбу молоді люди стикаються з низкою труднощів. Наприклад, вони не знають, як будувати стосунки з батьками і родичами своєї душі. Що робити, якщо ви зловили мамаВи не знаєте, якщо ви називаєте її ім'ям або по батькові або щось?

Це буває, що нові родичі навіть вимагають викликати їх особливим способом. Мати-в-завдяки часто її син-в-одному, щоб викликати її матері. І мати-в-право, в свою чергу, може захотіти її дочку-завдити її матері. Чи варто давати в цих змах зберегти відносини?



Чудова мати-в-завдяки, якщо вам пощастило мати-в-право і вдається будувати нормальні відносини з цим, безсумнівно, близька людина. У деяких сім'ях буває, що людина краще знаходить розуміння з матір'ю, ніж з дружиною. І якщо сина-в-право хоче викликати матері-неправо, то не проблема.

У деяких випадках мати другої половини може стати другою матір'ю. Особливо якщо відносини з реальними родичами з різних причин не виконувалися.



Але що робити, коли все це вимагає, і не існує відповідних довірчих відносин? Чому б ви не захватіли і знезайміть всіх, викликаючи чужу мами? Це гіпокризія!

І неважливо, як мати-в-право і батько-в-право у відповідь зателефонуйте дитині і рідній людині, але це не вірно. Неважливо, які слова і посмішки, це приходить. Це дуже простий акт, призначений для вражень зовні. Я хочу, щоб вони оцінили, як все в цій сім'ї чудовий, цукор-ваніль.



Не обов’язково вичавити слово «мама» при зустрічі з матір’ю (або мамою-в-правом), якщо вона для вас. дивнийй Не допоможи мені, бо завжди підробка з-за кордону.

Цікаво, що часто ця ініціатива виходить з другої половини. Зробіть свою маму щасливою і зателефонуйте їй. Але стосунки з батьками не такі ж, як відносини з матір'ю та батьком.



У зв'язку з чим можуть бути чудові люди, які можуть бути, завжди будуть Відстань від цих відносин. Вони можуть бути неймовірно поважними і навіть близькими. Вони не можуть замінювати своїх батьків.

Коли людина марріє дівчину, він замаринує її, не всі її члени сім'ї. Таким чином, мати-в-право, батько-в-право, і інші родичі залишаються, насправді, незнайомці. Те ж саме працює з матір'ю і батьком.



Хоча, здається, що це морально легше для дівчини, щоб викликати її мати-в-право, ніж для суворого чоловіка, щоб змусити вимовляти те ж саме слово в адресі її матері-в-право. З іншого боку, вона повинна бути індивідуальною.

Для кого-небудь робити, для когось складніше. Хтось називає маму, але на зустрічі шансів не половити її очей. І хто звертається до матері свого чоловіка більш офіційно, але має з нею взаєморозуміння Вони завжди можуть розраховувати на їх підтримку. Кожна людина вирішує, що модель відносин є ближчим до них.



Я думаю, що наші читачі думають про це? Чи достатньо? мама Назви, скажуть, Валентини Степановни, чи варто шукати більш "домашній" варіант?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное