В якому віці час протерти обличчя оцтом водою?

У мене є дивний і, можливо, не зовсім вірний звичок. Коли я прийшов, щоб відвідати мої друзі і піти в ванну, я обов'язково буду розглянути всі банки з засобами догляду. Якщо щось цікавить мене, запитаю про це більш докладно і зауважити. Це саме те, що сталося недавно. Однак я приділяв увагу не до засобів догляду, але до його відсутності.



Серед великої кількості косметичних засобів я не знайшов тонік. «Хмм, я ніколи не вірю, що Оля не використовує тонік, - Я думав. Виявилося, що один довго використовується обличчя оцтом замість тоніки. Інтригу? Давайте розберемося.

Мій друг приймав мій сюрприз спокійно. Не перший раз я розповім про секрети краси. «Аппі оцет є чудовим продуктом, який містить як кислоти, так і пептиди, які краще впливають на шкіру обличчя», - сказав Оля.

доб.

Звичайно, не можна застосовувати оцет на обличчі в чистому вигляді. Саме тому друг робить тонік своїми руками. Ось чому вона міксує. 3 частини води і 1 частина оцтуй У цьому випадку вода повинна бути кип'ячена заздалегідь і охолоджена до кімнатної температури.

Я дивився, що цей домашній тонік був схожий. Спочатку він універсальний, тому підходить для будь-якого типу шкірий Вингар містить кислоти, які нормалізують рівень pH шкіри. По-друге, засіб поліпшить стан шкіри, якщо має пігментні плями і висипання.



Останній пункт був особливо цікавим для мене, оскільки пост-акне Я знаю, що Оля поділилася своїм досвідом: «Не варто чекати миттєвого ефекту, але після постійного використання проблемні зони стануть менш помітними. й

Однак не забувати про індивідуальні особливості шкіри. Перед використанням такого саморобного засобу необхідно перевірити, якщо у вас є алергія. Для цього. Поставте туніку на зап'ясті.й Якщо після 5 хвилин все нормально, тонік можна використовувати.

Як застосувати тонік, серед інших речей, Оля сказав мені, тонікй Вам потрібна 1-ватна привід. Спочатку розділіть його на 2 частини, потім змочіть в тоніці. Далі починайте терти обличчя від центру чола до скронь, натискаючи бавовняний диск на шкіру. Через кілька разів протерти шкіру від центру носа в вуха і чола. Потім протерти обличчя від підборіддя, спускаючись до кутів щелепи і до шиї.



Заморожений тонік готовий продукт Залийте в льодяні цвіль і заморожуйтей А вранці протерти обличчя тонічними кубиками льоду. Але ця процедура не рекомендована всім косметологам. Особливо це стосується власників виражених капілярів на шкірі. В результаті почервоніння може бути тільки гірше. Щоб бути обережним і спостерігати стан вашої шкіри.



Все мудрість, Як використовувати оцет для обличчяй Звичайно, такий інструмент не підходить для всіх. Але багато хвалі, безумовно, дає йому право на існування. До речі, після нанесення домашньої тоніки, не забудьте скористатися зволожувачем для обличчя. Це один з обов'язкових етапів повсякденної краси.

Покажіть мені, що ви чули нічого про оцет обличчя? Якщо так, поділитися досвідом у коментарях. Про нас

Категории

Смотрите также

Новое и интересное