Причини жінки залишають навіть їх багатий будинок

Історично, для самих маленьких дівчат, успішний шлюб і життя в великому будинку - головна мета всього життя. Здавалося б, що ще потрібно для щастя, крім коханого чоловіка і встановленого життя?

Однак сьогодні ця тенденція повільно зникає. Більше і більше жінок розуміють, що ніхто не може зробити своє життя щасливіше, ніж самі.

І ще одне підтвердження цього було оповідання одного з наших читачів. Її історія дуже чітко показує, що навіть в розкішному будинку, щоб жити іноді є oh як не весело ...

Багато сімейних психологів відзначають посміханням, які нерозташовані побутові обов'язки, можливо, основною причиною, чому жінки вимагають розлучення частіше, ніж чоловіки.



І, звичайно, це не про те, хто промивається посуд частіше або випиленими книгами минулого тижня. А, питання, чи є внутрішня робота і відповідальність за поліпшення життя однаково розподілені між подружжям в цілому. У історії нашої героїні ця нагота стала вирішальною.

Моя людина і я розлучився вчора. І ви знаєте, що я хочу сказати прямо, що це було кращим рішенням я коли-небудь зробив. Я не відчував себе так щасливим! Після 20 років в золоті клітки розлучення було просто дихання свіжого повітря.

Р

Для того, щоб мій друг здивував мене, щоб сказати нічого. Хоча ми не спілкувалися так часто, як ми хотіли б, ми все ще були дуже близько. Не знаю, що вона знала багато про її шлюб. Ось чому вона була настільки застарілою. Вона подумала свою дочку щасливою. І в кінці це те, як він виявився...



Всі родичі атакували бідну дівчину, як тільки вона поінформувала їх про щасливий захід. Вони сказали, що вони кажуть, втратили її розум, криза, яка атакувала, пройде - і заспокоїться. Як можна залишити такий чарівний чоловік і залишити такий палац?



І свого дому, я повинен сказати, був дійсно чудовий. Важко назвати це звичайний будинок, палац є палацом. І два автомобілі для сім'ї. Але їхня родина складалася не тільки з двох з них і дітей, але і цілого орду родичів з боку чоловіка, які відразу ж оселилися з ними в одному будинку.



За роки своєї дружини перетворилися в безкоштовний госпіталь. Зробіть сніданок на один, очищайте спальню на другий, і подавайте третій.



У все це величезний будинок, вона працювала як день бджільництва, так і ніч без втоми. І в той же час вона зуміла підняти двох дітей поодинці (тать один раз, він завжди зайнятий) і не забув, щоб заробити більше. І своїх родичів нічого не знали, тому вони не розуміли.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное