Чи варто зберігати помідори вночі, якщо сім'я нагрівається

Багато людей дивляться життя господині як щось дуже просто і просто. Деякі люди навіть мріяли про таке безтурботне життя.



Але слід розуміти, що насправді внутрішня праця іноді вичерпається набагато більше, ніж звичайна вісім-годинна робота, тому що насправді вони повинні робити весь час. Не встигнути подбати про себе.

І в подяки за свої зусилля, деякі отримують тільки невдовзі і критики від свого чоловіка. До речі, це ситуація, яка зіткнулася з одним із наших читачів.

Уранці я прокинувся два години раніше, ніж зазвичай. Але навіть так, немає часу на сніданок або самодогляд. На ринку необхідно швидко зібрати і запускати, адже плани на тиждень, як зазначений пункт «Оцінити пару банок томатів для коханої».

Мій чоловік, звичайно, не прокинув, нехай йому відпочивати. Я не хочу підняти сини так рано. Так я вирішив піти покупка самостійно.



Після придбання десять кілограмів томатів вона переїхала додому. Важкі мішки не турбували мене, бо я вже в очікуванні того, як мій чоловік буде щасливий, коли він знайшов свій улюблений мариновані томати на столі. Але я впевнений, що це тимчасове виникнення. Після того, як всі пари, як тільки повинні зіткнутися з кризою в відносинах.

р.

Я пам'ятаю, що він завжди оцінив мене за свою турботу і турботу, навіть визнати, що це було для цих якостей, які він любив мене так багато. Я думаю, що я намагаюся менше зараз, тому все почали розпадати. Але нічого, просто потрібно намагатися міцніше і зафіксувати все, думаючи про це, я відкрив передні двері нашої квартири і відразу ж пішов на кухню.

Мій чоловік, на мій сюрприз, не був додому. Спочатку я думав, що він був покликаний до роботи. За останні шість місяців це сталося частіше і частіше. Я чесно не розумію, чому чоловік робить такі концесії і йде на робоче місце в юридичному день. Але це був добротою і добротою, яку я хотів на початку.



Після закінчення зі скручками я звичаюсь, чистою і варильною вечерею. Чоловік все ще відсутній... Ось на годинник вже 23:00, і від улюблених новин немає. Вона сказала себе - вона не відповідає, написав десятки повідомлень - і знову тишу. Я ніколи не зумів спати, я сидю всі нічні думки про те, що сталося в коханні.



А мій улюблений повернувся тільки вранці і сказав він з дверцята: «Я хочу розлучитися,» і пішов в пакет. При запиті, що сталося, він відповів, що він мав велику кохану іншу. Зібравши свої речі, вірні за хвилину, що тримаються на вхідних дверцятах, зануривши загортання у коридорі. Поведи його або ні, його єдина реакція була втомлена посмішка і фраза: «Ви краще витрачати час на себе, не всі, що неспроможність. й



Його слова не пішли з мого розуму протягом тривалого часу. За кілька днів я думав, що це був дивний сон. Але потім мої думки очищали, я дивився в дзеркалі і побачив жінку, яка була втомлена. Проведено розлучення, звичайно, І я повинен сказати, що дуже скоро відчув його рішення. Але це абсолютно інша історія...

Категории

Смотрите также

Новое и интересное