Чоловік, який залишив дружину і зрозумів свою помилку

Багато чоловіків іноді думають, що жити разом з дружиною більше не приносить їм радість. Кожен вирішує цю проблему самостійно. Хтось прагне зміцнити шлюб, і хтось тільки шукає щастя на боці.



Ми не можемо сказати, що рішення краще. В кінці все залежить від специфіки конкретної ситуації. Однак, найчастіше, спроби встановити зв'язок з чоловіком приносить більше переваг, ніж простий рейс. І доказом цього є історія одного з наших читачів, які ми хочемо поділитися з вами сьогодні.

Моя дружина і я зустрівся в університеті. Як я зараз пам'ятаю цей день: грудень знаходиться в повному гойдалці, вся студентська рада протягом деякого часу зуміла зібрати один раз в одному місці (і крім того, щоб обговорити докладно про майбутній новорічний виступ). Я був п'ять хвилин в кінці, так що я був в середині спору над прокатом костюма. Будь-який інший день, я буду негайно стрибати в розмову і почати генерувати блискучі ідеї, але не сьогодні. Сьогодні в перший раз я бачив її і всі мої думки просто зникли. Ні жартів і кішка, ні барбів в напрямку хлопців з спортивного сектора. Здавалося б, що всі, що залишалися з колишньої мене, була приступна посмішка і широкі очі, що зірвалися на красивому диві.

р.

Після зустрічі я хотів зібрати себе разом і познайомитися. І хоча я діяв як ідіот, Тамара, до мого великого сюрпризу, відреагував інтерес до пропозиції прогулянку після класу.

З цього дня ми були майже незбираними. Виявилося, що у нас багато спільного, тому ми швидко стали близькими друзями, а через рік і половину - навіть пара. Наші відносини розроблені як швидко, так і легко, як дружбу. Так ми швидко вирішили, що ми не хочемо нічого змінити.



Кілька місяців після закінчення навчання я запропонував Тамара, і вона погодилася. Я згадав, що я був в сім'ї небо? І так починав історію своєї дружини і І.

У 17 років ми одружилися, було багато речей. Ми підняли двох красивих дітей і мали власний гнізд. Життя було завжди добре налагоджено, побутові обов'язки були розподілені однаково, і будь-які труднощі були миттєво вирішені, тому що основні правила нашої сім'ї були взаєморозуміння і підтримка.

Щодня я дізнався, що Тамара була жінка мого життя і я не втратив її.



Тим не менш, життя пішло на звичайному і виявилося, що шлюбне життя моїх друзів не був як безхмарно, як шахта. Тож всі вони повільно почали розлучення, а чоловічі збори плавно переходять в категорію холостих вечірок. І хоча спочатку я впевнений, що це не вплине на моє життя будь-яким чином, в кінці цієї ситуації сильно позначилося мене.

Я зустрів Аліну і повністю втратив голову. Не любимо, це просто привабливість, бажання диверсифікувати життя або щось. У той же час почалися проблеми сімейного життя. Я і Тамара почали постійно пересуватися і дізнаватися про відносини, а замість того, щоб взяти все в руки і налаштовувати наші неприємності, я просто побіг в руки нового друга.



В кінці виявилося, що я вирішив залишити додому і жити з Аліною. Бог знає, що це був найактуальнішим рішенням мого життя. Я зрозумів, що вона абсолютно незнайома для мене. Якщо я побачила її як заспокійливий, я тепер знав, що я поділився ліжком зі звичайним жіночим споживачем. Я завжди мав справу з вітчизняними питаннями. Як і фінансово...



В кінці я зрозумів, що ступеню я зробив. Але було занадто пізно. Моя дружина ніколи не пробачить мене за такий зрадник. Я ніколи не пробачу себе знову... Я не знаю, що робити зараз. Я не хочу, щоб попросити прощання від дружини, і це не має сенсу залишитися з цим животом. Я пишу це і сльози приходять на очі. Я не знаю, чому я вирішив поділитися своїм оповіданням. Можливо, так що інші фольги не повторюють мої помилки. й

Категории

Смотрите также

Новое и интересное