Що робити, якщо батьки відійшли на спадок бабусі

Герой сучасної історії є впевненим, що жінка без освіти і матеріальних переваг ніколи не зможе встановити особисте життя без допомоги. Редактори "Сайт" Ця заява здавалася дуже суперечливою. Так ми вирішили розповісти про цю історію і отримати її думку. Чи поділитесь думками в коментарях? Ми сподіваємося, що ми допоможемо нам знайти правду! У той же час перейдемо до оповідання.

Жінка без освіти: Я буде 29 наступного тижня. І єдиний подарунок, який я хотів би отримати в цей день ключі до мого (до речі, легально спадаю) квартири! Я так сердився, що я не можу вводити його в слова. Але я хочу поділитися з вами. Суддя, який правий і хто не є!



З Я був 15 років, я був з моїм бабусям весь час. Вона була дуже хворою і потрібна постійний догляд. Моя дитина не могла дозволити собі найпрофесійні медсестри, тому я приписав роль. З цього я не можу піти в коледж і отримати гідну освіту, яка зараз буде дуже корисною для мене.



У той же час мій бабуся оцінив жертву, що я мав зробити, і пообіцяв успадкувати її квартиру з вдячністю за підтримку. Що це сталося. У віці 24 років я був офіційно спадкоємцем обіцяного житла. І виявилося, що мої батьки стикалися з правом на спадщину в суді, і тепер я мав би поділитися спадщиною з ними і моїм півбором.



Для поділу спадщини, як правило суд, майно потрібно буде продаватися для пікантності. Моє батьківство не дбає про це, як я зробив. Так ми вирішили, що житло піде до того, хто його потребує. І звичайно, в результаті квартира передається в розпорядження брата. І ви знаєте, чому? З того, як він міг отримати сім'ю швидше. Доброго дня! Немає одного примусового нареченого, щоб одягатися... Відразу після весілля виявилося, що юна сім'я не встигла жити. Хто думав? Як не дивно! Evil не вистачає...



Маленький маленький, що сімейний чоловік і близнюки вдалося придбати. Мама і тато не щасливі онуки, всі гроші, витрачені на подарунки, і батьки відмовляються допомогти мені як фінансово, так і морально. Але вони не думали про мене у всьому житті, чому б щось змінити зараз?



Я завжди мав витягнути себе. Тут ми йдемо: Я працюю дві вакансії як звичайно, і всі зарплати йдуть в оренду житла і крупи. Навіть за банальну косметику, іноді не залишилося грошей. Як ви думаєте про особисте життя в цій ситуації?

Р

Мої батьки кажуть, що це час для мене, щоб думати про сім'ї. Коли я думаю про початок сім'ї, коли я ледь поплавлю?

Звісно, морально я довго був готовий до шлюбу і дітей, але матеріально – безперечно. Якщо у мене була моя квартира, яка буде різною. Що мені потрібна?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное