Домогосподарки промивають вікна тільки двічі на рік, і вони ще очищають.

Коли погода похмура, ви подивитеся вікно і нічого. Коли він сонячний, це страшно. Вікна мають плями, пил, плями середнього розміру. Так я вирішив піти онлайн і подивитися інформацію про це. скловолокна краще всього.

І ось редакція. "Чи просто!" Я збираю для вас кращі поради для миття скла і один простий чудовий і несподіваний спосіб з ситуації.

На полицях магазинів можна знайти безліч різних інструментів для миття вікон. Я, ймовірно, спробував більшість з них. Я навіть знайшов спеціальний пристрій в домашніх умовах для цього бізнесу, схожий на невеликий моп.



Я використовую для того, щоб просто підібрати будь-яку тканину, яку я знайшов в будинку. Миття пилу і бруду з водою. А потім я використовував спеціальний інструмент. Але ось, як розлучення завжди залишаються, тому якщо не можна здогадатися з тканиною, то все скло знаходиться в невеликих частинках палі.



Потім я прочитав, що добре мити скло. жорсткийй Це правда: не хімічний запах, не розлучення. Не знаю, що вони додають в цей чай, але 3-4 пакети найдешевших наполягають протягом п'яти хвилин. Потім ви кладете її в розпилювачі, і це в шапці. Просто протерти її краще паперовими серветками. Тоді результат просто чудовий.



Але один день я сидів на підвіконні, промиваючи вікна і побачила сусіда промивання автомобіля. І вдарив мене так важко, що я майже випав з вікна. Я побіг до гаража, приніс гангу для автомобіля.

Справа в тому, що це спеціальна крига для миття тіла і скла автомобіля. На дотик він нагадує гумку, і виготовляється з особливого шемалей Зазвичай продається в спеціальному випадку, а сам жовтий колір.



так, після миття бруду, кришка промиває вікна чубчиком. Не залишає слідів, але протирають все сухим. Як це простий спосіб не приходять до мого розуму перед? У мене є власний автомобіль щотижня і мій да іноді.



Але тепер у мене є найчисті вікна в увесь вхід. Тільки штори будуть краще. Так, господиня, не соромтесь їздити чоловіком в гараж. Після того, як така дивна рага практично кожна самореспективна моторика.

З редакційного офісу в Інтернеті ви не знайдете нічого! Просте рішення на поверхні. Якщо хтось спробував, в коментарях. Разом ми зробимо все краще місце.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное