Сучасні джинси не такі ж, як у 70-80-х роках.

Про нас джинсий Тепер легко купити їх в будь-якому магазині. На сьогоднішній день молоді люди не мають уявлення про те, як були тверді джинси. В той час, коли всі можуть бути розділені на тих, хто мав джинси і тих, хто мріяв про їх придбання.



Сучасні джинси не такі ж, як до. На жаль, ці оригінальні моделі більше не використовуються. Наші перші джинси найчастіше купували з джинсу. Серед них були фірми, такі як Лі, стрілка, Монтана, Вранглер і Леві. Зараз деякі з цих брендів також популярні. Однак самі джинси не однакові довгий час - занадто вузькі, рвані або занадто короткі.



Раніше джинси пришивали на совісті: від реальної бавовни, з подвійними швами, фірмовими кнопками і заклепками. Повернувшись до нас. Вони виготовлялися з реальної щільної тканини, щоб вони були зношені протягом тривалого часу.

Коли ми були молодими, було модно фарбувати джинси. Найчастіше вони фарбувалися в холодну воду і частіше, ніж раз. Після цього фарбування на ногах може залишатися синім. Але кожен отримав свою оригінальну пару синіх джинсів. Що ми не робили, щоб виглядати стильно! До речі, деякі мої друзі свідомо не промивали джинси протягом шести місяців, щоб зробити їх правильно «сухим». У той час носові джинси вважалися найхолоднішим модним трендом.

(ЗВТ)

Мій улюблений бренд - джинси Леві. Вони дуже практичні, надійні і класичні моделі ніколи не виходять з моди. Це перші джинси, зроблені в США. Компанія була заснована в 1853 році.

На початку 80-х - пізні 90-ті про джинси Леві можуть тільки мріяти. Це може бути отримано тільки з-за кордону. Тим не менш, ті, хто приніс їх до нашого регіону, вимагають значної кількості такої ексклюзивної продукції. Це важко для звичайного студента, щоб зберегти для цього — коли я був молодий, я пішов на робочі місця, щоб зібрати гроші, щоб купити джинси. Я погоджуюсь, що вам потрібно снитися про щось більш серйозне, але в той час я хотів купити джинси, і тільки Леві!



Джинси дуже легко купити зараз. Дорожчі моделі є «багато платити». Решта джинсів дивитись більше, ніж щось гідне. У сучасних джинси додайте спандекс або поліестер. Через це вони розтягують і в кінцевому підсумку втрачають форму. Джини не є, і молоді люди не розуміють чому.



Тепер джинси пошиті всім. В результаті є багато підробок і неякісних моделей. Не знаю, що вони зношуються. Які моделі? Деякі з них сидять як колготки. Ви можете часто бачити витоки джинси: чому навіть купити їх? «Я пришиваю своїх штанів», - сказав він. Я погоджуюсь з нею на щось.



Коли я був молодий. Незважаючи на те, що сучасні джинси вже продаються з прянощами і з особливим розписом. Але це не так - просто імітація епоху. Що б це, справжня класика - це класичний, який завжди доречний.

р.

Хороші джинси пришивали перед: клоче, піраміди, прямо, звужений - оберіть будь-який стиль. Я знаю, що вони були вашими протягом тривалого часу. Хто знає, можливо, мої друзі і я трохи ностальгії. Що ви думаєте, шановні читачі? "Сайт"Чи стає джинси краще або гірше? Чи існують інші місця, де можна купити реальні джинси від 80-х років?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное