Чи можна покласти заморожені дріжджі в випічці, якщо їх термін придатності має тривалий термін?

Термін зберігання продукції не враховано багато людей на деякий час. Перед першим отруєнням, щоб бути точним. Саме те, що я мав. Я зараз ретельно перевіряю дату виготовлення кожного виробу, намагаючись захистити себе і сім'ю від такого роду неприємностей. Мій досвід в цій галузі вже пристойний, але старі дріжджі все ще плутають...

Думка домовласників про старі дріжджі ділиться. До того ж, багато людей, які не використовують свіжі продукти. Так, це штучний продукт і краще випікати хліб в старомодному вигляді, без дріжджів там. Важко сказати правду від фантастики.



Ті, хто все ще не може жити без випічки на дріжджах, повинні скручувати, придумуючи різні способи зберігання цього інгредієнта. А новачки іноді не знають, що дріжджі на всіх. Оновити пам'ять

, Україна

Види дріжджів
  1. Свіжі кубики
    Найчастіше випікачі воліють цей варіант для хліба. Вони досить вологі (як 70%), і тому забезпечують бродінняй Такі дріжджі повинні зберігати при температурі трохи нижче 10 градусів не довше 6 тижнів, але при кімнатній температурі вони не прослужать день. Р



    Пресовані дріжджі не люблять брак повітря, і тому не потрібно зберігати їх в герметичних пакетах. Пам'ятайте, що при натисканні брусків слід розсипати, не зморщувати. Тільки такі дріжджі будуть якісними.

    р.



    Я чув більше, ніж один раз, що я можу. сільТримайте їх з холодильника трохи довше. Ви пробували?

  2. У гранулах Цей варіант є дріжджовим і діє трохи гірше, ніж свіжі дріжджі. Правила зберігання їх майже однакові. Перевага виробу полягає в тому, що не потрібно розвести водою. Можна відразу додати в борошно, що забезпечить рівномірний розподіл.





  3. Сухий У таких дріжджах 6% вологи, і вони потребують половини стільки. Зберігати їх дуже просто, не потрібно низьких температур, а термін зберігання близько двох років. Але не забувайте, що їх використання значно відрізняється від попередніх варіантів.

    Р



    Для роботи сухих дріжджів необхідно акуратно залити їх на поверхню води і дати їх розчинити. Після 15 хвилин їх можна змішати і використовувати.

  4. Швидка дія Прогрес не стоїть на місці. Завдяки йому, у нас є можливість купити дуже потужний тип дріжджів. Їх можна додавати безпосередньо до тесту, попередньо змішати з ложкою-другою борошном.







Я ще віддаю перевагу першому варіанту, адже більшість рецептів, які я отримав від мого бабуся, це свіжі дріжджі. Але я часто забути, що там була упаковка в морозильній камері. Що ми робимо з ними зараз? Вони говорять про те, що потрібно зробити. трохи більшеЯкщо варити його з старими дріжджами. Розкажіть мені, якщо ви використовували дріжджові дріжджі, і якщо випікання було успішним!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное