Рулетка-струдель, яка прикрашає господині в положенні

Є особливий десерт в моєму арсеналі рецептів! Лава рулетка з сиром або сиром з додаванням маку ідеально підходить для того, щоб він низький вміст калорій. Дуже смачний і ароматний, і завдяки йому мій син, превередний, почав їсти сир.

До речі, це рулетка я часто їсти, коли я переніс сина під серцем. Наповнення без цукру є богом, в положенні багато заборон!

Рулетка лаваша з сиром Сьогодні редакція "Сайт" Як приготувати швидкий і простий сніданок аболатинасир і мак. Це ласощі їсти так швидко, як він варений!

У статті ви знайдете докладний відео рецепт з усіма тонкощами приготування з кулінарного блогера Анастасія.



інгредієнти
  • 1 лист дрібної лаваші
  • 200 г сиру
  • 1 ст. л. мед
  • 70г мапи
  • 1 яйце
  • 1 сумка ваніліну
  • мастило
  • свінгери


Підготовка
  1. Щоб приготувати начинку, змішайте сир з яйцем, ваніліном, маком і медом. Зробіть його міксером до однорідності.



  2. Покладіть лаваш на плоску поверхню, покладіть начинку зверху. По-справжньому розподіліть начинку по всій поверхні лаваша. Увімкніть начинку лаваша в рулон. Виріжте додаткові краї.



  3. Переміщення рулону в чашу, викладену з пергаментом або силіконовим матом. Змастити рулон жовтком і посипати горіхами.



  4. Випікати рулон в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 15 хвилин.



  5. Це, швидко і смачно. котедж мапи готовий. Бодибилдерши!





Щоб дізнатися більше про цей рецепт, див. відео з кухар-канал «Олив'є телебачення» з красивої господині Анастасія.

https://www.youtube.com/watch? JavaScript licenses API Веб-сайт Go1.13.8

Редакційна рада Також я пропоную ознайомитися з рецептом для яблуня з тестом лаваша. Ви можете приготувати дуже швидко і просто, при цьому виявиться, щоб бути смачними в божевільності!



Завдяки тонким лавашам і ніжним сир-попт Насолоджуйтеся смачними стравами. Обов'язково підготувати цей рол лаваш з сиром або сиром, ваша родина подяка Вам за цю делікатесу.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное