Що я варю, коли ніхто не вдома, і я не хочу поспішати.

Іноді перебування в будинку самостійно, ви відчуваєте безпрецедентне натхнення. І ви розумієте, що ви хочете створити, і що саме для створення, це незрозуміло. Якщо ви знаєте, що почуття, ми маємо велике рішення для цієї проблеми!

Чому не фокусувати вашу натхнення на кулінарному таланті? Наприклад, чому б не зробити шоколадні печиво? Добре і приємна в одній діяльності.



Редакція "Сайт" Я вже приготував для вас рецепт неймовірно смачних шоколадних кульок з пісочного тіста і я готовий описати докладно кожен етап приготування десерту, щоб зробити його ще простіше випікати печиво!

До речі, кажуть, що якщо ви очікуєте ніч перед дегустацією готового десерту, то вранці він буде здаватися навіть тастер. Я просто не знаю, що це потрібно! Чи можливо ви будете працювати з таким тестом?

Як зробити інгредієнти шоколадного печива
  • 250г вершкове масло
  • 100 г цукрового порошку
  • 250г картопляний крохмаль
  • 1 яйце
  • 250г борошна
  • 1г ванілін
  • 2 ст. какао порошок
  • 100г молочний шоколад


Підготовка
  1. По-перше, візьміть глибоку миску і з'єднайте злегка розм'якшене вершкове масло, яйце і цукрову пудру. Після цього збити інгредієнти міксером до утворення пишної піни.



  2. Далі додайте какао-порошок, ванілін, крохмаль і борошно в чашу, а потім перемішайте тісто.



  3. Далі одягаємо духовку, щоб прогріти до 200 градусів, і в той же час готуємо каструлю і формуємо печиво. Формування печінки не займає багато часу. Просто запакуйте невелику кількість тіста і прокочуйте кульки приблизно однакового розміру. Не робіть печиво занадто малим, інакше є ризик, який він стане занадто сухим.

    Так що печиво не обпекти, не забудьте покрити підстилку силіконовим матом або пергаментом перед укладанням заготовок.





  4. Потім відправляємо заготовки, щоб запікати 15 хвилин. Після того, як цукерки готові, вийняти їх з печі і повністю охолонути, а потім посипати какао.



  5. При бажанні можна також прикрасити печиво шоколадною глазур'ю. Для цього бар молочного шоколаду необхідно розбити на невеликі шматочки, скласти в невелику глибоку миску і відправити в мікрохвильовку кілька хвилин, щоб розплавити. Потім просто тонка лінія залийте шоколад на печінку і дочекайтеся, поки глазур замерзає.





Ось прекрасний шоколадний десерт для чаю і готовності. Чи не дуже легко впоратися? Чи можливо це питання чи коментарі? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное