Швидкий сніданок, який чудово додавати більше вершкового масла

Свербляйте на роботу і захочіть з чашкою кави і сендвіча? Зупинити, не робити це! Стоп, видих і швидко приймають 3 яйця, 1 помідор і щіпку зелені, щоб приготувати це сніданок Швидко. Поведи мене, цей метод приготування ви обов'язково візьміть до ваших улюблених рецептів.

Сьогодні видання. "Сайт" Він розповість, як приготувати. яєчний брелок і більше. Ідеально підходить для сім'ї 3 осіб!





Швидкий сніданок в поспіху Інгредієнти
  • 100 мл молока
  • 3 яйця
  • 1 помідор
  • 55г борошна
  • 40г сир
  • зелений
  • сіль
  • рослинно-масляний


Підготовка
  1. У глибокій мисці змішайте яйця з молоком і щіпкою солі. Нарізаємо зелень (кропом і зеленою цибулею), помідором і додаємо їх в яйця.



  2. Добре перемішати і додати борошно. Тісто повинна бути рідиною.



  3. Нагрійте сковороду з рослинним маслом, а потім залийте тісто на сковороді льодом. Після того, як одна сторона повністю, переверніть млинець на іншу сторону.



  4. Помістіть шматочок сиру на половині млинця і використовуйте виделку і силіконову лопатку, щоб скласти млинець навпіл. Поставити ще 2 хвилини. Сир між млинцями буде плавати і смакувати ще краще!



  5. Ось все, швидко. сніданок Яйця готовий. Бодибилдерши!





Дізнатися більше про цей рецепт можна за допомогою перегляду цього відео. кухар-канал Olivier TV, від господині Анастасія.

https://www.youtube.com/watch? v=2zN58yNgw30

Нерідко ви хочете щось смачне, але немає натхнення для кулінарних подвигів. Це коли старий рецепт приходить на допомогу. Я хотів би дізнатися, як зробити млинці на сніданок. Неможливим є розбити!



Я впевнений, що це швидко. христина Ми допоможемо Вам більше ніж раз! Як ви бачите, з мінімального набору інгредієнтів, серед яких здорові яйця і зелень, ви отримаєте дійсно королівський сніданок!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное