Чи можу я віддати народження, якщо я хочу дитину на п'ятдесят?

Друга дитина в сім'ї є величезною відповідальністю, і є багато труднощів, пов'язаних з ним. Багато людей не розуміють, чому жінки хочуть це взагалі. Після того, як все вже є, чому народжуються інші? Причини цього бажання лежати глибоко і не кожен може бачити їх. Але важливо розуміти їх, якщо ви не хочете бути однією з тих, хто засуджує всіх нерозривно, не розуміючи ситуацію.

Сучасні тенденції виховання батьків є такими, що люди намагаються мати дітей в досить зрілому віці, коли життя добре створено і є достатні ресурси. Тому вони часто народжуються в 45 і навіть під 50. Я думаю, що це чудовий, тому що в цьому випадку дитина обов'язково буде очікувана і немов любиться. І жінки не шкодують, що вони вирішили дати народження, і зможуть повністю насолодитися матір'ю.



Багато людей мають свою першу дитину дуже рано і шкодують. Не бо вони не люблять своїх дітей. Це тільки тому, що молоді дівчата, які все ще фіксують їх життя дуже мало часу. Вони не відчувають себе навіть для своїх основних потреб. Я хотів би зібрати його з дитячого садка на шляху від роботи. Багато років після того, як мами шкодують про те, що мало часу з малюками.



Звичайно, ви можете спілкуватися більше з дорослою дитиною. Але це різні. Молодим дітям видно дуже особливий спосіб. Ніжність, яка виникає між матір’ю та її молодою дитиною, на відміну від чогось іншого в цьому житті. Мати, яка пропустив її шанс, хоче мати другу дитину. Все для того, щоб повністю насолодитися мамою, не поспішаючи працювати і займати думки тільки з дитиною.

р.

Важко отримати задоволення від чого, постійно навантажених і втомлених. У жіночому тілі і так через народження низькийДуже часто призводить до депресії післяполога. Все це посилюється відсутністю грошей, дратівливих розмов з тим самим втомленим чоловіком і звичайною нервовістю, яка характерна для всіх молодих людей.



Звичайно, слід ретельно розглянути всі можливі наслідки вашого рішення. Враховуйте Вашу фінансову ситуацію, ставлення чоловіка, власної міцності і кількості життєвої енергії. Через другу дитину, Забудь перший.Навіть якщо він досить старий. Чи можна ви подбати про двох людей? Ви маєте достатню міцність для двох дітей і себе? Відповідаючи ці питання, ви можете зробити правильне рішення.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное