Трагедія жінки, яка боїться народжувати на зап'ясті для страху дивиться смішно

Що говорять люди? Якщо ви хочете зробити Бога сміятися, розкажіть його ваші плани. В цілому, кожен раз я переконаний, що неможливо планувати щось сто відсотків. Життя – це те, що завжди корегує і дивує. І так це сталося в нашому героїні, коли вона була раптово перезавантажена. вагітністьй



Редакція "Сайт" Чому ви звертали увагу на цю історію? Чи не такий захід, це несподівана вагітність. Але це особливий випадок. Героїна молодої жінки зріла, вона зап'ятлива, і вона вже була відчайдушна, коли раптом. І тепер вона в стопорі – що робити зараз? Допомогти їй.

Невибаглива вагітність Все йде правда, якщо ви просто хочете, занадто народна мудрістьй Так зробив Анна, яка раптом стала вагітним на зап'ять. Він виявився, якщо випадково, бо він і його чоловік вже дав на батьківство. Вони одружені двадцять років тому, як мріяли про велику сім'ю, але небо, як кажуть, більш помітний.



Очікується, постаралися, і діти пішли. Вони пішли на лікарів, занурилися на багато процедур, як лікувалися, в кінці вони пожовті до IVF. Здавалося б, це чудотворний метод, який може допомогти. Пройшов через щось, як вісім спроб, провів багато грошей, на які можна купити квартиру, але не проголосувати.

У деяких випадках вони втратили віру і усвідомили, що нічого не буде працювати. Не допомогло магіям, а не магіям, а не молитвами. Вони знали, що вони не мали дітей в цьому житті. Поки вони планували прийняти когось, але вони бояться, що дитина не була власної.

Невибаглива вагітність

Не бідні, бо вони в кар'єрі. Що ще робити, коли немає особливих тягарів? Подорожі, будували будинок, заспокоїлися, звикли. Зупинити мислення. Поки Анна раптом підозрювала, що щось було неправильно. Кілька неприємних ночей, і вона вирішила вагітністьй Моє серце бджолине. Позитивний.

«Я не можу сказати чоловіка. Понад п'ятдесят. У цей час вони стають дідами. Не пізно, це кінець. Я не хочу народитися. Чому не сталося п'ять років тому? Що я можу сказати чоловіка? Він також закрив питання для себе. Життя було красивим без дітей. Я не готовий до цього. й



Лікарі намагаються переконувати Анна намагатися. Це подарунок долі, шанс, що настає в мільйоні. Здрастуйте тіло, здоров'я Анни сильно. Що саме ці сороки років? Не існує причин відмовити дитину.

Що кажуть люди, я думаю про те, що інші будуть говорити, ми як в досить високому стані. Що робити, як ми лікуємо? Я розумію, що ви не можете піклуватися про чужі думки, але це може зробити молодий, молодий, хто має все життя попереду. Але тепер я не можу дозволити будь-якому суді. Скільки часу я повинен думати? Що якщо дитина народжується з аномалією? ?



Ще раз. Лікарі кажуть, що сьогодні ліки в цьому відношенні майже всі можливості. Але страхи Анни не заплутані. Як для людської рі... Ми впевнені, що Анна очікується тільки теплом і підтримкою. Як ви можете судити? жінка стати матір'ю? Неважливо, як старий вона і неважливо, як старий вона є.

Ми чекаємо на Ваш коментар. Розкажіть Анну, що ви будете робити, якщо це сталося. Чи буде це радість чи страх? Я боїться, що жінка все ще зможе відмовитися від такої бажаної і довгоочікуваної вагітності. Мрії повинні стати справжніми.



Невибаглива вагітність На жаль, цей вид новин не для всіх. Я впевнений, що це найбільше щастя! Ознайомтеся з наступною статтею, щоб дізнатися, чому ви повинні увімкнути вагітної жінки, і будьте впевнені, що перебування з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное