Історія безтурботного материнства, який любив варити білизну будинку сина

У шлюбі є різні комиди і, на жаль, трагічні ситуації. Особливо сумний, коли чоловік Ваша дружина або мати-в-право. Така поведінка, звичайно, не можна опустити на гальмах, потрібно розуміти і вивести висновки.



Поза «Ложки» Наш читач Ірина просто зіткнулася з аналогічними обставинами особисто. Молода жінка стоїть на перехресті двох доріг: з одного боку, її кохана мама, яка її підняла і з іншого, її чоловік. Людина, до якого вона загубила лояльність і вічне кохання. Але що якщо два близьких не розуміють один одному? Яка сторона повинна бути?

Я народилася в звичайній сільській сім'ї, без великих фінансових ресурсів, але з пучком братів і сестер. Моє батьківство з ранку до ночі, намагаючись годувати весь молот 5 осіб: братів і сестри всіх вікових категорій.



Одяг не відкидався на всіх, хто його носила після іншого, до тих пір, поки справи, нарешті, перетворилися в ганчі, і шкільні підручники вже вийшли в такий стан, який важко прочитати щось, тому що іноді книга була відсутня більше половини сторінок. З іншого боку, сільська школа не вимагає особливих знань, а викладачі усвідомлювали ситуацію в родині конкретного студента.

Я був, ви знаєте, удачливий. Я був середнім, і виявився, що не було особливого попиту від мене, так як з старшими братами, але також взяв мене більш серйозно, ніж молодші сестри. Так я працював менше і більше часу на навчання. Я був час, щоб розповісти щось маленькому хлопчику на шкільному навчальному плані, тому я закінчився відзнакою.



Коли я був 17, батько мій, хто працював на відкритому повітрі все своє життя, хворий і залишив нас. Лікарі сказали, що це просто вигорає. Я не здивився: ми не побачили його на тижні, це жарт заспівати 3-4 години на добу, працювати постійно в полі або допомогти сусідам з обладнанням? Хтось має золоті руки, і хтось робить хороші гроші на ньому.

Через 3 роки ситуація була такою. Брати, три, всі залишені, щоб служити. Поїхали моряки, а наймолодші до прикордонних охоронців, щоб захистити мрії нашої Батьківщини. Сонезька, молодша сестра, переїхала до Фінляндії для роботи. Я шукаю чоловіка. По суті, їй сподобалося.



Я, в свою чергу, переїхав до міста і за рік, як співачки з чоловіком старше 9 років. На фермі, але її сусіди допомогли їй, і ми спробували відправляти свої гроші щомісяця, так як ми могли.

Я не хочу сказати, що Григорій і у мене є спеціальні відносини. Скоріше, когабітація на основі дружби та взаємоповаги. Він не був комфортний без мене і не був комфортний без нього. Поки він був мільйонером, далеко від нього. Але трикімнатна квартира і автомобіль все ще щось для провінційного типу мене.

Ми довіряли один одному і обговорювали питання дітей на судовому етапі. Я не дуже доглядав за ним, як Григорій. Ми побачимо.



Після того, як моя мама стала хворим і проблемами. Мій чоловік (і хто я, якщо не цивільний чоловік) був категорично проти її переміщення з нами. Незважаючи на те, що були багато кімнат. Ми боролися, потішаючи один одному за перший раз в нашому житті. Так зламався баланс.

В кінці він погодився тільки після того, як я пообіцяв, щоб жити в селі з матір'ю, і він ніколи не побачив мене знову. Тоді, коли він прийшов з квітами, щоб зробити, я жартливо сказав, що моя мати була кішка і він буде любити його. Гриша потім розтоплюється, тому що він дуже любив котів. Ми вирішили взяти мами до нас, поки вона була кращою.

Але після чого з'явилися набагато гірше.



У мене є кілька місяців і мій мама було набагато краще. Я дуже боявся. Але не кинути її назад, як це прямо. Крім того, я пропущений, і незважаючи на незадоволеність Гришино, я був радий бути в компанії власної і найближчої людини.

У с. та її робота є життям. Вранці починаються прибирання, миття і приготування їжі. Мийка повністю ігнорується, оскільки є пилососом. Їжа в холодильнику була настільки, що навіть кішка Борка не могла впоратися, тому багато може їсти компанію солдатів. Ви знаєте, що?

Негайна, я шкодую, життя прийшла до неслухняного, тому що мій мама може приїхати до нашого приміщення для будь-якого іржі або хрижа, є причина. І не забувайте про освіту, в якій простає простота.



І вони почали говорити про своїх онуків, про свою роботу, і чому Григорій не працює, як чоловік повинен 24/7 і так далі. Я помітив, що він спробував поставити його спочатку, але один день я не був додому. З роботи мама зустрілася з ним, встановивши його на столі, так як вона повинна бути: сім. І заливив його в стакан, вирушав горіхи і просили прямо, «Я не зможу?» З тих пір він змінив своє ставлення до своєї рідної матері.

Якщо Гриша не схожа на запах горщика, який кип'ятить, він заливить його. Позбавлення пари великих пральних чашок через вікно, припускаючи, що будинок має пральну машину. Він навіть пообіцяв викинути кота, хоча зрозуміло, що це не серйозне. Я спробував їх згасити, але все було в вагу.

Зараз, особисто, у мене є найприродніша проблема: Grisha сказав, що якщо я не підбираю мами від своєї квартири, я можу приєднатися до неї і жити в селі, як раніше. Так, він не може приймати його іншим чином. І я маю вибір, щоб зробити.



Експлуатація "Сайт" І шановні читачі. Я думав багато, і я не можу зробити вибір між мамою, я люблю незалежно від того, що і людина, що я поважаю. Я поважаю життя, що дає мені. Що робити? Я не хочу повернутися до с., але я не можу втратити мами. Що б, давайте мені деякі поради. Дякуємо!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное