Що сказати дружцеві, який лікує солодощі, а потім вимагає їх назад

Якщо ви були опитати жіночу половину населення про те, що вони ніколи не з'єдналися з життям, можливо, одна з найпопулярніших відповідей буде «радянська людина». І точка тут не в похилості сучасних жінок, про які представники сильної статі так люблять говорити. Після того, як це визначення має на увазі не стільки виняткової чоловічої frugality щодо своїх грошей, але й щастя, яка іноді проявляється в самих несподіваних повсякденних ситуаціях.



Яскравим прикладом цієї ситуації є епізод від життя нашого наратива, який ми поділимося з вами сьогодні. Звісно, всі знають, що не можна засуджувати дії інших навіть психічно, але в цьому випадку буде дуже важко відступати від цього. Так багато людей, так багато думок. Чи поділитесь думками про цю історію в коментарях?

Моя мама розлучилася з мого батька на 6 років. І хоча вони не встигли дізнатися свою недільну щастя протягом 15 років разом, хоча б вони відокремили тихо і мирно і навіть змогли залишатися близькими друзями. Так сталося, що в усі ці 6 років мама не встигла познайомитися з кимось. «Зберігаючи нові відносини після сорока є занадто енерго-інтенсивним і бездясним», - сказав він.



Нещодавно в роботі батька з'явився новий співробітник. Хоча трохи зварився, але досі досить видатний чоловік Віталійк. Так як батько на особистому фронті все було оселитися довго, і ми турбуємо про маму, ми вирішили познайомити її до цієї дуже Віталки. Його батько не знає багато про нього, але в цілому він знайшов персонажа дуже приємним.



Вони вирішили провести знайомство в розслабленій атмосфері, тому запрошують колегу батька до нашого будинку. І незважаючи на те, що Віталік був пізно за гарну половину години, його мама привітала його і запросив його до столу. Потенціал джентльмена був незвичайним галантом і навіть презентував свою маму презентом у вигляді бару гіркого шоколаду.

9959434

І хоча в перші хвилини знайомства все вийшло більш-менш успішно, під час вечері це стало зрозуміло, що більше не варто намагатися на ролі матчерів. В той час як Дад був ще на столі, розмова була дещо клеєна, але як тільки він пішов, атмосфера будинку заповнила тяжкістю і незручністю. Але з Віталом, її мати не відчувала себе дуже комфортно, і коханка-каваліра почала поводитися в боорішному порядку, даючи піти невідповідних жартів за її адресою.



В кінці ми зрозуміли всім, хто сидить на столі, що Віталійк і матір її бачити один одному не тільки вперше, але і за останній раз. Віталійк, хоч і не блискучий інтелект, якось засвідчив, що це було час для нього. Але, можливо, його відправлення пов'язано з тим, що тільки залишки десерту, приготованого матір'ю і шоколадом, який він, по-справжньому, вирішив повернутися, залишалися на столі.



«Я думаю, що це наша остання зустріч, тому я думаю, що я подарую шоколад іншим, більш перспективним», - сказав Віталійк і гордо залишила наш будинок, залишаючи мене і матір в стані повного шоку.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное