Терміни фліртування по вулиці пояснює, що анонс її компліменти чоловіків

Я отримав на трамвайці перед тим, як я можу сплатити свій тариф, коли хтось подав мене на ас. Я повернувся і побачила старик, який посміхався і привітав мене на свята. Ті шукен картопля руйнував мій день. По-перше, у чоловіків сидять, і ніхто не був навіть не страшний, всі сидять мовчно і химерно, Як не сталося.й Ми живемо. Декади проходять і нічого зміни в світі. По-перше, що таке знайомство по вулиці або на громадському транспорті вважається незаконнимй Це означає, що відступник продовжує роботу з домішкою.



Жінки повинні перенести безсмертну поведінку чоловічих осіб, цензура не дозволяє їм називатися інакше, і не можна довести цих осіб до правосуддя. Ось ще одна історія від мого життя, що сталося близько 10 років тому: Я ходив по набережній з школи, і натовп хлопців 5 років старше мене ran до мене. Три ноги, вони почали сміятися на що-небудь. Як перебіг натовпу, одна з хлопців, дуже щільна споруда, на переїзді snuggled на мій cheek і як би нічого не сталося далі. Дякую за немову! На мене була сестра, і вона, ймовірно, смішна ззовні, але я не був навіть смішний. Я пішов додому і потерти мій щік з пральним милом, поки він не був червоний і почав боляче від тертя.

677133

Одного літа в тролейбусі я почув двох чоловіків у своїх 40-х говорять про мене. Починався збиваючи щось в іншому вусі, заглибивши на скребковій ділянці. І другий - сказав він: "Ойдіть, щоб зупинитися на початку або я поставив його прямо тут." Дуже дякую! У візках з трьома десятками чоловіками? Я впевнений, що ці два пропущені етичні класи у школі.

23381.

Це лише три оповідання. Ймовірно десятка, що сталося мені. Скільки жінок там у світі? Я скажу вам прямо, що я ніколи не зношений одяг та глибока декольте, особливо в транспорті. Це для тих, хто хоче сказати: «провокував її зовнішній вигляд». Ні, вона не була. Навіть якщо є приємні люди на вулиці, це не причина доторкнутися до них. Ми повинні навчатися дітям з гідними людьми Не порушувати персональний простір Незнайомтесь, що вони хочуть.



У країнах, де ви можете запрошувати людей, які дивляться на громадський транспорт більше 5 хвилин. Як США? Пишіть коментарі, якщо я невірно. У нашій країні та більшість інших. Вулиця harassment розглядається trivial.й Почуття, що хтось порушив ваш особистий простір, доторкнувшись, розмовлявся непристойно в Вашій адресі.

Такі ситуації травмують психіку, жінка починає боятися все і може ніколи не закриватися хорошою людиною, тільки тому що хтось нерозривно торкнувся її без дозволу або відступив її.

3610Р. 4200Р.

Catcalling - це термін, який використовується для позначення поняття «захоплення по вулиці», що перекладається як «здоблення». Тільки, як Емілі травня, виконавчий директор руху Hollaback, поставлений його, полягає в тому, щоб знизити проблему: "Подивитися кота може бути дратівливим, але це не викликає страху."

Hollaback - це рух, який направляє вулицею. У звіті, опублікованому в Університеті Корнелл, більш ніж 50 відсотків жінок, які випробували в 22 країнах, сказали, що вони були захоплені дивувачами або навмисно доторкнулися до руху.



Люди повинні знати, що загартування на вулиці нешкідливий знайомство. І коли ви бачите, хто бажали, ви можете допомогти жертві, не байдужі. Зробіть контакт з жертвою загартування. Це може бути підліток або неправдива жінка, попросити її, якщо вона океї. Вимкніть відступник. Ви не повинні створювати конфліктні ситуації, просто запитайте, що це час, наприклад.

7140654р.

Якщо у ваших друзів розмаховані жінки на вулиці, розкажіть, що ви проти цієї поведінки. Ніколи не думаю, що це ніхто не ваш бізнес. Він може стати будь-яким, думати про вашу дочку, сестра, подруга. Це час, щоб зупинити допустимість, цей світ вже ковзає нижче ніде. Для того, щоб зберегти мовчу про проблему, щоб заохочувати поведінку неповних людей. Вітаю?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное