Які господині не знають про те, хто не квітка алое

Я завжди був байдужим до кімнатних рослин. Авокадо. А потім подарував мені інший горщик, і я пішов... Я не готовий зробити квітник з квартири ще. Я ще хочу зробити пару більш зелених друзів. Ми обрали дуже невибагливий і дуже популярний завод. Я хочу розповісти вам сьогодні. Як виростити алое А також зробити його цвітінням. Так, так, буває!



Як виростити алое алое є невибагливою рослиною, яка використовується для лікувальних і косметичних цілей. Люди закликають його додому лікар. І це не дивно, адже вічнозелений сукулент має безліч корисних властивостей.

Від грамотного догляду за алое залежить зовнішній вигляд рослини, а саме товщина листя. Чим тонше і слабкіше вони, тим важче, щоб витягти сік з них. З Алое росте досить активноНеобхідно своєчасно вирізати і пересадити молоді пагони. Вони з'являються на головному стеблі рослини.

3610Р. 4200Р.

Щоб зробити це, просто порізати ріжучу праву під корінь. Потім ідеально потрібно висушити трохи (30 хвилин до 3 годин). Але якщо це неможливе, то перше, що робити це видалення нижнього листя з втечу. Необхідно, щоб коренева зона була більшою. Підготовка до посадки. прозорий склой Так можна спостерігати розвиток коренів алое і подивитися, як пригнічує землю.

Це дуже важлива точка, як дуже часто алое гниття. Це пов'язано з важким поливом. Посухостійна рослинаБо його батьківщина Африка. Лист алое покритий рослинним воском. Це допомагає йому зберегти вологу всередині нього. Тому, якщо ви не впевнені, що вода алое краще не поливати її знову.



Помістіть невеликий дренаж внизу чашки, і засипте решту простору грунтом. Потім поглиблюємо ріжучу ріжучу ріжучу, закріплюємо її в грунт. Якщо грунт сушиться, заливаємо алое. Досвідчені садівники рекомендують використовувати фітоспорин після пересадки будь-якої рослини. Це універсальнийЦе дозволить запобігти виникненню захворювання. Для 1 л води потрібно всього 1 ч.л.

Якщо ви пересаджуєте алое вперше, зберігайте деякі хороші поради. Перший, Не кладемо на холодну підвіконня.й Найкраще розмістити його в більш-менш теплому місці. По-друге, покривають рослину пакетом на 1-2 тижні. Ці умови допоможуть швидше вкоритися.



Так що рослина накопичує корисні речовини, він повинен бути федомй Оскільки алое вважається лікарською рослиною, добрива повинна бути органічною. Наприклад, зверніть увагу на спеціалізовані м'які добрива Gumi-Omi. Підходить для какті і сукуленти.

Головне не переборщити його підгодівлею. Алое використовується для бідного грунту, тому це найкраще для нього невисокийй Тоді ви не втратите! До речі, рекомендується протерти кожен лист від пилу з часу. Так, це нудна окупація, але це зробить життя рослини трохи краще.

Алое цвіте? Алое також відомий як стенокардія. Вважається, що ця назва прийшла від того, що алое цвіте один раз на 100 років. Кілька людей побачили цю рослину цвітіння, тому що вкрай важко зробити її цвітіння в домашніх умовах. Однак в природі алое щорічно цвіте. Дивовижна

р.

Все про умови, в яких росте алое. Для рослини цвітуть, необхідно отримувати регулярні сонячні промені (12-16 годин). Згода, що на підвіконня рослина навряд чи може отримати стільки світла і сонця.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост спільний від Enjoying Life (@magicalsunrise_)



Але не втрачайте до часу! Якщо ви хочете забронювати квіти, спочатку ви повинні створити умови. крупним планомй Почати свої препарати взимку. Температура в номері повинна бути від 10 до 14 градусів Цельсій. Квітка потребує багато світла. Використовуйте додаткове освітлення у вигляді флуоресцентної лампи.

Вода алое 1 раз на місяць, але переконайтеся, що грунт повністю висохне перед поливом. Також важливо мати сухий повітря в номері. При стабільній теплій погоді замінює холод, краще взяти рослину зовні. Наприклад, можна розмістити його на балконі на південній стороні.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Послання Тамара (@tamarisk2016)



Алое потрібно використовувати на сонці поступово. Спочатку можна взяти його, щоб прогріти півгодини, потім за годину, а потім поступово подовжити час на сонці. Якщо вона дуже тепла зовні, навесні алое можна залишити на балконі протягом всього дня. А влітку навіть вночі.

Для того, щоб соковитий цвіте, температура повітря протягом дня повинна бути в межах 21-29 градусів Цельсій, а вночі - не нижче 15 градусів. У теплому сезоні рослина необхідно поливати 1 раз на тиждень. Однак, на жаль, всі ці умови не гарантують, що алое обов'язково цвіте. Квітка може статися в будь-який час: в березні та жовтні.

Як видно, немає універсальної робочої схеми, після чого ви будете робити алое цвітіння. Але варто спробувати! Це буде чудово, якщо соковитий букет порадує вас незвичайною червоною або помаранчевою сосновою квіткою. Він виглядає просто дрібно.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Послання Олени (@artdikoobraz)



І якщо ви зуміли це зробити. Алое цвітіння в домашніх умовахНе забудьте поділитися фотографіями з нами. Я хочу зустріти цю чарівну красу!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное