Чому Андрій Тарковський думав, що вона була природною для жінки, щоб постраждати в ім'я любові

Андрій Тарковський – вітчизняний режисер, сценарист театру та кіно. Автор таких шикарних фільмів, як Solaris, Mirror і Stalker. У списку кращих творів світового кіно неодноразово увійшли фільми. У цій статті ми зібралися життєдіяльність За словами відомого режисера.

Важливі правила життя

Твори Тарковського є своєрідним явищем для світової культури. Його фільми формують цикл про страждання і надії чоловіка, який взяв на себе тягар відповідальності за світ. Крім того, фільми Тарковського дуже концептуальні, з оригінальними художніми рішеннями. Його рукопис відрізняється особливою оригінальністю і глибиною.



Директор думав багато про самотність і мету життя людини. Він часто сказав, що кожен повинен бути в змозі комфортно витрачати час на себе. Це не означає, що ви повинні бути самотніми. Люди, особливо молодше покоління, не повинні пропустити себе. Крім того, занурення у внутрішній світ людина повинна гармоніюватись. Це сприяє всебічному розвитку особистості.



На додаток, як дуже презентована і талановита людина, Тарковський розповідає про мистецтво. Він сказав, що дуже мета мистецтва – підготувати чоловіка до кінця життя. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Збережіть нас від метушливості.

Також письменниця заявила, що якщо ви прибираєте все, що відноситься до прибутку з усього світу, то залишається тільки мистецтво. Це незрівнянна, але так необхідна для людей. В нашому житті ми підкорили свою роль. Тарковський захотів подумати про це більш часто.



Крім талановитого режисера Андрея Тарковського є філософом свого часу. Подумав багато про сенс життя і людське щастя. Він сказав: «Життя втрачає все значення, якщо я знаю, як це закінчується». Люди не живуть для щастя; є речі важливіше, ніж щастя. й

«Життя, звичайно, не має значення», – Андрій Тарковський.



З іншого боку, велика нещастя чоловіка полягає в тому, що він використовується для життя в закритій системі. Більшість людей думають, що вони не болять себе, коли вони роблять зло. Люди часто не відчувають, що вони саморуйнуються. й

«Коли світ ділиться війнам, раптом є надії на щастя, за зміну часу», – зазначає російський сценарист.



У 1974 р. Тарковський писав у щоденному щоденнику: «Що таке органічна природа жінки: подача, приниження в ім'я любові!» В одному інтерв'ю директор сказав, що жінка не має свого внутрішнього світу і не повинна її мати. Її внутрішній світ повинен бути повністю розчинений в внутрішній світ людини. Тарковський вірив, що для жінки страждати в ім'я любові.

Але тільки якщо вона залишається жінкою в усьому. Це дає мені багато поваги і любові. Однак, в любові я відчуваю більше шоків, ніж щасливий.

Тут цікаві котирування Андрія Тарковського. Вони можуть бути використані як важливі правила життя, які відбуваються в половині століття тому, і в сучасному світі:

«Я думаю, що слова як шум, виготовлений людиною. й

«Якщо світ не став загальним, відносини безперечно.» – Тарковський

В даний час слайди і йде як пісок між пальцями, і визначає його матеріальну вагу тільки в пам'яті цього.

Я не думаю, що так багато про реальність, як я намагаюся відчувати його; Я лікую його як тварина, як дитина.



29 грудня 1986 р. у віці 54 у Парижі. Андрій Тарковський проживав яскравим, насиченим життям. Він залишає за собою велику культурну спадщину – його фільми продовжують надихнути людей по всьому світу. Цей фільм ще актуально сьогодні: Ідеї «Тарковського» залишаються не тільки вчасно і концептуальними в нашому віці.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное