Чому ви повинні перевірити Божественні документи

Взаємовідносини між одруженим чоловіком і жінкою не тільки про неспокійних чоловікам і коханцям. Якщо життя набагато складніше, ніж це здається, і ви не повинні відразу судити людей без дійсно розуміння ситуації. Сьогодні ми розповімо історію жінки, яка живе і підняла дитину чоловіком на 6 років. І ця людина ще не формалізувала розлучення від своєї дружини.



До тих пір я був впевнений, що я щасливий з чоловіком. Ми живемо з Олегом протягом 6 років, маємо чотирирічний син. Олег – уважний і турботливий батько. Незважаючи на те, що ми не перший рік разом, романтика в відносинах не пішла. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів.



Кілька років тому нам довелося жити в оренду житла. Олег взяв його на себе оплатити квартиру самостійно. Вже недавно ми приймали квартиру в іпотеці, ми обов'язково повинні відразу отримати власне житло. Моя допомога батькам оплатити іпотеку. Ми живемо разом, не лікуємо, і вистачить грошей на мирне затишне життя. Я взяв на обов’язки вад серця. Я люблю варіння і прибирання будинку. По професію я швачка, від часу пришиваю речі до людей, щоб замовити вдома. Гроші ніколи не зайві, і я люблю свою роботу, тому я намагаюся присвятити йому вільний час.



Від свого першого шлюбу Олег має підліткову дочку. Вони часто спілкуються, отримують разом з дружиною. Я ніколи не запитав, чому вони відокремлені. Очевидно не від хорошого життя. Але як це сталося, що вони ще не офіційно розлучалися, я не можу зрозуміти. За 6 років дитина народилася з клини, яка неприпустимо для моєї родини. Я люблю цей чоловік дуже багато і я готовий чекати.



Олег вже жив окремо, коли зустрілися з ним. Я не знаходився з дружини. Це просто сором'язлива, що ми все ще повинні жартувати і сказати, що ми вибачимо для весілля гроші, коли друзі просять про одруження. Я дивлю, чому мама і тато мають різні імена. Але це не просто.



Ще одна турбота мене: іпотека видається за чоловіка, і батьки, і я також бере участь у виплаті. Виявляється, що його правова дружина має право на квартиру, в якому ми живемо. Це трохи страшно. Друзі також заважають, що я можу залишатися на зламаному тросі. Але не слухайте їх. Але моя мама не може стояти її, прямо в лобі попросили, коли весілля вже було. Я гасив, і Олег мовчить. Я не знаю, як говорити про розлучення від своєї дружини.



Тому завжди важливо перевірити паспорт вашого партнера. Довіра є великим, але не всі є стовідсотковою чесністю. Чому ви думаєте, що Олег не розлучився своєї першої дружини?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное