Вона зізналася з чоловіком в кісоні і пішов до її коханця, і він вийшов, щоб бути віллою.

Чому жінки обдурити на своїх чоловіках? Хтось скаже, що це риторичне питання. Інші дадуть тисячі причин і дають стільки прикладів від життя. Наша історія сьогодні може служити великою їжею для розуму. Шановні читачі, запрошуємо Вас до думки про предмет. Недостатність та їх мотиваціяй Ми сподіваємося, що ми підтримуємо нашу ідею. Тепер до історії!



Я одружився в досить юному віці: Я був тільки 20 років. І в той час, як мій дворічний жив за своє задоволення, я дізнався всі аспекти сімейного життя. Але я завжди хотів щось більше, ніж просто сидіти в домашніх умовах приготування їжі і очищення.

Коли ми одружилися, Антон був 23 роки. Він не мав квартири, тому ми переїхали з батьками. Вони мешкали за межами міста в досить великому приватному будинку, тому було достатньо місця. По-новому, батько-в-право, не було ніяких проблем.



Починав трохи пізніше, коли Антон вирішив піти на роботу так, щоб ми могли придбати нашу квартиру. Він був дуже часто, що в певній точці я використовувався для нього. І тоді нам дочка, і кияни стали набагато більше. Я проживаю вдома, і потурбувався про дитину.

Ніщо не задовольнила неприємності, поки я отримав повідомлення на Facebook. Деякі незнайомець писав. Я відкрив лист для зацікавленості, а потім відповів... Так само, як рука простягається самостійно. В цілому, ми почали відповідати Андрії, потім зустрілися, а потім все було в тумані.

Я зрадився на мій чоловік. А потім я зрозумів, що я зробив страшну помилку. Я вирішив зізнатися все. Антон був про те, щоб приїхати на зимову перерву, і я не хочу тягнути кота хвостом. Все відбулося дуже швидко і плутанно. Я побачила чоловіка. Він дивився мене в око і сказав: «Що ще ти був відсутній? й



Він був правим. Ми зробили все для комфортного життя, адже через 7 років поїздки Антона за кордоном, ми змогли добре оселитися. Питання мого чоловіка залишався непристойним. Я не мав вибору, але йти і пакетувати. Я думав, що Андрій зможе прийняти мене. Але він сказав, що він не був у місті.

Моя дочка і я пішов на будинок матері. Вона проживала з сестрою і чоловіком в двокімнатній квартирі в тихій спальній зоні. Недавно мали дитину. Звісно, зрозуміло, що я не зможу залишатися з ними протягом тривалого часу. Але я сподівався, що Андрій повернеться найближчим часом і краще. Але він не повернувся назад...



Андрій припинив підбір телефону, ігноруючи мої дзвінки та повідомлення. Я зрозуміла, що я просто був відмовлений без пояснення. У той же день з’явилась моя мама. Вона побачила Його, щоб пробачити мене, щоб забрати мене назад. Його батьки були категорично проти, і він не дав відповідь, але обіцяє зустрітися з мною.

Я був таким, що він дасть мені другий шанс. І виявилося, що він хотів розповісти мені, що це Андрій дійсно був. Друзі допомогло чоловіка дізнатися більше про Андрія. Він розлучився і живе в борг. Алімоній для своїх двох дітей з питання. Я не слухав. Я відчував себе фізично хворим, як я був про слабкість.



Якщо ви не вірите мене, перевірте себе. Ось всі дані, останнє, що мій чоловік сказав, коли він пішов. На столі був аркуш телефонів, імен і адрес. Я залишила кав’ярню і поїхали додому в сім’ю. Ось так, як я перетнув все, що я мав. По-перше, я позбавив свою дочку можливості виростити в повноцінній родині. Чи можу я прощати себе?

Чому Жіноча зрада: редакційна думка Коли наші редактори дізналися про цю історію, їх думки були розділені. Хтось сказав, що жінка сама була блювоти і повинна думатися швидше. І хто близький до того, що всі люди мають право помилитися і другий шанс життя. Але ми ніколи не ставимо себе в місці головного героя. Непросто для нього в цій ситуації.

248804,00 гривня

До речі, один з колег поділився цікавими думками: Не можна просто піти на роботу без наслідків. Сім'я не має майбутнього, якщо людина не вдома. Я попросив дружину йти з ним і жити там. Хто знає, можливо, що змінить все?

Ум, що ви думаєте? Чому жінки обдурити на своїх чоловіках? Поведінка ваших думок і вражень у коментарях. Чекаємо Вас!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное