Чому суперстижні громадяни люблять нову колекцію Dior

Так само, як і другий день був модним шоу від моди Діор Весна-літній 2021 р. Ця колекція відразу дивиться і надихнула багатьох модниць світу. Весь весняний збірник переповнений міфізмом, оскільки він був створений на основі тарольних колод XV століття. І ця тема була прийнята з причини.

Сьогодні видання. "Сайт" Хочу поділитися натхненням перегляду нового шоу Колекція одягу DiorА також розкажіть тут карти Таро. Чудова краса і блискуча творчість в одній пляшці!



GettyImages Fashion Show Christian Dior був дуже стійкий чоловік. Навіть модний будинок Dior, він вирішив відкрити, коли спина в 1946 році він ступав на металевій зірці. Ця зірка була ознакою того, що вона встигла діяти.

У зв’язку зі своїм життям, Діор проконсультував свою неоднорідність у всіх важливих рішеннях.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Офіційний сайт Dior (@dior)



Майбутнє Марії Грація Кріє, поточний творчий директор Діора, як милосердя, як це для решти нас, але вона вважає, що Таро картки може надати відповіді на багато питань.

Зображення колекції повторюють героїв древньої палуби карт Таро. Комплексні принти, вишивка, золоті джгути, які створюють об'ємний рельєф на сукнях і шапках - все це було створене вручну.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Офіційний сайт Dior (@dior)



Для презентації колекції, куратори зробили фільм. Італійський режисер Matteo Garrone створив гламурний Це називається Будинок Таро. У ній можна побачити величезний палац, наповнений героями цих карт. Кожна сукня в колекції одягу була названа ім'ям: правосуддя, місяць, НД, любителі, Juggler, Fool, Empress і Wheel of Fortune.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Офіційний сайт Dior (@dior)



Дивовижна красуня!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Офіційний сайт Dior (@dior)



Як ви бачите, абсолютно всі зображення колекції створюються для певної карти. Головне повідомлення даної ситуації не секрет. Як один звіряє через труднощі життя, страхи, і навіть похилих долі, слід легко і безперечно стежити вперед, слухаючи одне серце, перетворюючи кожну ситуацію в урок і зусиль для духовного зростання. В результаті така людина буде дано міцністю, гармонією і любов'ю.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Офіційний сайт Dior (@dior)



У нарядах можна простежувати палітру пилоподібних відтінків ювелірних виробів і старого золота. Також в кількості є наряди з вирізом в Імперіяй

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Офіційний сайт Dior (@dior)



Перегляд цього повідомлення в Instagram

Офіційний сайт Dior (@dior)



"Ми співпрацюємо з багатьма різними методами, які настільки розкішні, що вони можуть здаватися дійсно кінематографічними." Я знаю, що кожен обсесив, що робить речі простими та функціональними в часи кризи. Але мода про унікальність, майстерність і традиції, і якщо ми не підтримуємо їх, ми ризикуємо втратити їх!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Офіційний сайт Dior (@dior)



Перегляд цього повідомлення в Instagram

Офіційний сайт Dior (@dior)



Крістіан Діор мав свої ідеї про фемінність. Відомий дизайнер моди вдалося повернути вишуканість жіночого образу в важкому післявоєнному періоді і довести, що богиня живі жінки, краса якого підкреслила і оцінила.

Я пропоную вам ознайомитися з правилами стилю Крістіана Діора. Як підкреслити красу жінок.



Як ви Диригент? Ви любите наряди? Особисто, як людина, яка зацікавилася астрологією, я просто здивував ідею себе і його блискучий варіант. Здається, що під час карантину модні дизайнери Діора модного будинку не сидять, і вони, безумовно, вдалося зловити натхнення хвоста.

Фотозвіт та стаття .

Категории

Смотрите также

Новое и интересное