Як заробити гроші, щоб ви не встигли працювати для відпочинку вашого життя

У нас є багато радників, які говорять з розумним обличчям. Як правильно заощадити грошій Але їх порада часто віддавалася від наших реалій. Так само ви дізнаєтесь, що ви не дізналися нічого нового. Де керівництво для дії?

Сьогодні редакція. "Сайт" Пропонуємо дізнатися думку нашого абонента, який завжди був фрагмальним і, незважаючи на позбавлення інших, управляти не тільки для збереження, але і для розмноження грошей. Як це зробити?

р.

Як зберегти гроші: Наші люди мають дивовижне ставлення до грошей. З одного боку, вони постійно скаржаться, що доходи невеликі, що все повинно бути оплаченим і що кошти постійно відсутні. й

«З іншого боку, вони хочуть жити на широкій нозі. І вони тільки сміються, коли ви сказали, як вирішити проблему економічно. Вони відразу ж дивляться на вас, як помилитися. І ви можете побачити з очей, які вони збираються покласти деякі штрихи на вас, Andrei пише.



Я розумію, що фінансова грамотність наших людей близька до нуля. І навіть протягом 5 років навчання в інституті, ми, майбутнім економістам, навчали все, але вміння обробляти гроші. Ця майстерність, безумовно, буде корисним у дорослому віці. й

«Це було потрібно навчити себе, по дорозі набиваючи бампи. І перше правило Я зробив для себе, Збережіть заощадження тільки в надійному валютій Ручки не підходять для цієї мети. Як і більшість інших валют країн з нестабільними економіками. Я думаю, що це стосується майже будь-якої країни СНД. й



«Наші люди все ще скептично про долари. Чому ви хочете купити ці «фантазії»? Незважаючи на те, що долар є визнаною національною валютою резерву, з якою ви можете сплатити в будь-якій цивілізованої країні. Також досить стійкий до довгостійкої точності. й

У той час, коли 1 рубль у значення було приблизно рівні до 1 долара. І сталося деномінування 1998 року, коли 1000 рублів раптом став 1 руб. І навіть такий «різний» рубль сьогодні майже 77 разів дешевше, ніж долар. З’ясуйте, що за останні 30 років наші гроші відносно «зеленої фантазії» знизили 77 000 разів? Дикий факт, що з якоїсь причини вони не говорять про те, що людина не підкорює.

Тому моя дружина і я вірю, що збереження грошових коштів в національній валюті, очевидно, є переконливою ідеєю. Ми не робимо це самостійно і не радимо іншим. Ви можете скористатися золотою правилом: третина заощадження в доларах, третій євро і третій в рідній валюті (право в разі).



«Так само дивно, як люди рушать в будь-яку кризу. частина зй Купити нерухомість і авто. І вони купують, коли ціни вже не зірвалися. Хоча така ж властивість не може сказати, що вона постійно стає дорогою.

У вересні 2014 року, коли долар був гідний близько 35, ми інвестували в придбання квартири в будинку під будівництво. 1,8 млн рублів, в той час був еквівалентний 43 тис. дол. США. й

В результаті, після року і пів року, ринок нерухомості підпорядкований і тільки $19,000 було запропоновано для нашої квартири. Іншими словами, вона падає більше 2 разів. Природно, вони не продаються. Удачливий обмін для сімейного варіанту в іншому місці. й



«Наше правило в кризі полягає в тому, що краще купити те, що необхідно, отримати правильний одяг або побутову техніку, і тримати гроші в надійному валюті, а не кидати його бездумно. Якщо ви інвестуєте, це самостійно, не зайвим. й

«Рестор, моя дружина і я не буду будувати мармуровий паркан, але буде робити з старим шифером. Але при збереженні грошей краще купити валюту або акції надійних компаній, які в довгостроковій перспективі принесуть нам переваги і дадуть нам впевненість в майбутньому. І давайте сусідам взяти кредити на наступний ремонт. Їх право.



Збереження грошей належним чином Це так само важливо, щоб вони могли відкинути. Після всього, навіть ті, хто керується економити свій дохід, з часом, або витрачати їх, або просто дивитися, як ці гроші плавають під час наступної кризи або цінової палички. Але покупка доларів і євро дійсно найкращий вибір? Може бути, ви повинні зберегти і збільшити ваші заощадження в іншому випадку?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное