Моя любов сина для прийняття літніх мам, щоб жити з мене

Ви завжди хочете, щоб краще, але він виявиться як завжди. Алас, в більшості випадків ми не можемо прогнозувати, як будуть розвиватися певні події. Особливо в правому духовному імпульсі, коли все здається нам нічого. О, мама, мама! Чи варто це стати? Мін. мамаЯкий з нас змінився, ти чи мене?

р.

Можливо, це не найкрасивіша історія, яку вам розповість редактор. "Сайт"й Ми впевнені, що кожен з нас намагається зробити краще. Але іноді немає вибору. Це життя, ви завжди компроміси. Але ви завжди повинні вибрати. Між Вашою любов’ю та об’єктивною реальністю.

Наші стосунки з матір’ю відрізнялися. Я пізню дитину, вона виявилася в батьках, коли вони були Ця вікова відмінність повинна вийти з позначки. Як тільки я мав можливість залишити, я зробив. Життя з однолітками привертало мене більше, і я не хочу бути тягаром для старших батьків.



Я не можу сказати, що у нас є проблема з матір'ю, ні. Навпаки вона дуже чутлива до мене, але вона була досить домінування, і я не завжди люблю її тиск. Віддалена відстань до нас ще далі. Знайте, ми іноді викликаємо. В кінці неминуче трапилося - батько загинув, і мама залишилася самостійно.

Я проживаю протягом місяця, щоб я не залишав один. Дуже зручно працювати в дистанційному режимі. Він був дивним, щоб побачити її, стару жінку, що блукають в хатаному будинку. Постраждала втрата батька на майже шість років.

Свербіжний біль у втраті

Ми консультуємо з власними і разом, ми вирішили взяти нашу маму. Поставляючи її в передмісті, в самотньому будинку, здавалося б, страшна блаземія. Поговорився з нею, заспокоївся її вниз. Спочатку вона не хоче рухатися, але потім вона вирішила. Тепер я зрозумів, що я просто хотів, щоб будь ласка. Ми не турбуємо.

Будинок проданий дуже швидко, я кладаю всі гроші в депозитний рахунок, і я додав невеликий пансіонат до моєї матері, позбавляючи, що я можу повністю забезпечити себе. Дочка Маша була відправлена в інститут гуртожитку, особливо з тих пір, як вона довгала, і її мама була розміщена в її приміщенні.

р.

Здавалося б, що виникають проблеми? Тим не менш, все, що сталося в житті моєї матері, постраждали занадто багато. Їжа на дому не проходила, і вона стала неприємною. Я розумію, що вона бажала краще, але я не розумію, як болюча втрата буде. Нейтер І.

І тепер я дуже тримую її тут. Вона почала скаржитися на те, що її речі були відсутні, відлякування дружини, моїх дітей і себе за все. Захищав, що я забрав будинок, і тепер вона сидить в її приміщенні, як тюрма. Спочатку ми не подбали, але згодом почалися реальні скандали.



Ми звернулися до фахівців, які ми зіткнулися з незворотними процесами, і, ймовірно, що моя мама продовжить бути таким чином. У будь-якому випадку, навіть якщо ми не взяли його і продали будинок. Навпаки, вони оцінили нас для того, щоб бути такими турботами. Багато людей відмовляється від опіки. Ці хлопці нас занурилися. Ситуація погіршилася щодня.

Звісно, я не заплутаю маму або заблокувати себе. І один день, коли ми всі на роботі, вона виходила з квартири в дворі і почала називатися за допомогою. Хто був той, хто повинен захистити його від? Я, свого сина. Вона звинуватила мене про те, що вона звинуватила її, відкинувши її пансіонат і вкрасивши все від неї.



У зв'язку з тим, щоб надати їм умови, в яких проживає мама, показати документи, які всі її гроші і пансіонат знаходяться на місці, і вона на повній підтримці. Про це заявив, що зараз є місце в платному санаторії для літніх людей. Подаруйте свою маму шанс і жити нормально.

Я згоден, і через кілька днів після того, як моя літня мама пішла до дому. Вона дивилася на мене довго, і там був зрадний в очах. Я відчув страшний серцем і сказав, що я змінив мій розум. Жінки, які були з ними, сказали мені зателефонувати вранці і повідомити їх про своє остаточне рішення.



Зранку прибули. Забрати маму - вночі, коли всі пішли на ліжко, вона називалася поліцейською гарячою лінією, повідомляючи їх, вона загинула. Це дуже дивне відчуття, коли в середині ночі компанія «космонавтів» розірвала свою квартиру з зброєю, а потім ще доведеться пояснити про помилковий дзвінок.

місяць пропущено з тих пір. Моя мама живе в санаторії і відмовилася від моєї допомоги. Весь пенсійний фонд підтримується. Я не говорю, що це два третини того, що я ове, і я оплачую решту. Тексти пісень, а це означає: Я думаю, що вона зробила друзів з кимось там. Він не хоче бачити мене і все ще думають, що я опинив все з неї і залишив її в цих темах. й



З такої історії серце не знаходиться. З одного боку, дивнийУ той, хто підняв вас, а інший похилого чоловіка, який, очевидно, не може впоратися з поплавкою обставин. Обов'язково напишіть те, що ви думаєте про це, і чи варто дати вам мати в санаторії.

Це диво, якщо мама Він світиться з миром і витонченістю. На жаль, це не завжди справа. Побачити дітей після батьків. Що можливо. Про те, що подякувати мамі за те, як вона жива. Дякую за перебування з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное