Що пробуджує у чоловіків батьківські почуття для дітей з першого шлюбу

Чи можна це? син Чи впливаєте на вашу долю? Чи може бути викликаний простими повсякденними проблемами і невизначеністю у шлюбі або в майбутньому?



Не можна сказати напевно. Одна з наших читачів має цю проблему. В цілому вона задоволена всім, але є, як кажуть, одна «але».

Як мій чоловік, я одружений за другий раз. І вони мають одну дитину. В цілому я не скаржаю про що-небудь: гроші, які ми заробляємо, романтика в шлюбі присутній, хоча ми більше 40. Немає шкідливих звичок або будь-яких занадто великих недоліків у характері.

Моя дочка, яка нещодавно перетворилася 9, поважає її stepfather, але розуміє це не батько. До речі, батько не кладе сотні зусиль до її виховання, але це абсолютно інша розмова.



Миша, мій чоловік, майже весь день на роботі. На жаль, ми не можемо змінити це. Я бачу, що він хоче бути вдома з нами, і я дуже щасливий.

У вихідні, ми іноді ходимо, ходимо до кіно або боулінгу. Але щоб бути чесною, я намагаюся не турбувати його занадто багато, тому що я розумію, що він вирощується людиною і він потребує банального відпочинку на дивані з телевізором або на комп'ютері. Фізично. І я спробую не доторкнутися до нього, і навіть дочку.



Михаїл не є відкритою людиною, яка правда. Але, ви знаєте, що він показує свої почуття, як і чоловік. Наприклад, якщо я хочу купити щось для себе, він збирається боротися за весь день, і я збираюся тримати його попитом. Тому що я можу бачити, що він погоджується, але вам потрібно трохи загнати. І я вже знаю, що в парі днів буде здійснено покупку.

З іншого боку, немає засобів. Я іноді чую, що в його тоні. Сама з дочкою. Він може заборонити її дивитися мультфільми до ніч, і вона буде йти в її кімнату без розмови. На день народження вона дасть їй те, що вона хоче. Але, якби не в своїй назві, але просто дайте мені право і попередив, що він навіть не знає, що вона хотіла там. Це характер.



Все, що я знаю про свою стару сім'ю, щоб вони побили, і його син був лише кілька років. Він, очевидно, не пам'ятає свого таду. І він не любить говорити про дружину, зрозуміло, що ця жінка болить його в свій час.

Він назвав його в нашому будинку недавно, і я навіть чув її голос. Виявилося, що син зумів потрапити в якусь погану компанію і вона потрібна допомога, щоб принести молодий будинок чоловіка. Після короткого аргументу і мого запиту, Misha зробив так. Виявилося, що його син Гриша висить з деякими студентами старшої школи в підвалах сусіднього будинку. Що вони не знали, але ясно нічого хорошого.



А батько і син мав довгу розмову, і після цього мій чоловік був замінений. Він почав називати сина щодня. Вони пішли на каток разом. І пішов я риболовля кілька разів. І нещодавно Міша взяла вихідні дні, щоб провести ніч з сином в лісі з наметами. Гірськолижні, сухі раціони, всі права.

Він не відповідав моїм словам, помітивши лише сина. Дочка лікувалася, якщо не охолоне, то, ймовірно, надфіціально. Я зловив його на старій альбомі фотографії його, його маленький син і жінка. Тепер я не знаю, що робити. Чи може його син повернути його до сім'ї? Миша не пам'ятаю дружини перед мною, але я не здивую нічого. Я не знаю, що робити.



Ситуація дуже приємна. Звісно, що чоловік пропустив сім'ю, яку він мав перед вами, або він просто не має чогось. Однак, це ще можна припустити, що батько хоче, щоб його сина зупинитися з дивними хлопцями, і таким чином хоче підняти його. У будь-якому випадку, ми не повинні втратити сподівання.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное