Перевірений спосіб їсти майже 1 кг сиру

Я не можу жити в день без солодощів. У той же час я дуже щасливий, що тепер я можу дозволити собі не тільки варити, але і насолоджуватися солодкими випічками без побоювання отримання додаткових фунтів. Вони допомагають. П-десертй Мій улюблений це банановий млинець без випічки, добре, практично без випічки. База випікається лише за 7 хвилин!

Це так м'який, він буквально розтоплює у роті! При цьому цукор в ньому становить всього 2 ст.л. Все, що вам потрібно, - сир, 3 банани, вівсяна і чорнослив. Варіння (не підрахунок часу заморожування) займає близько 15-20 хвилин.



Банановий млинець без випічки сьогодні "Сайт" Він розповість, як підготувати незрівнянну банан Чізкейк і вівсяна. Не можна відірвати!

Основні інгредієнти
  • 100 г вівсяного
  • 40г чорнослив
  • 100 мл молока
  • 1 банан


Наповнення інгредієнтів
  • 350г сир
  • 2 банани
  • 200г сметана
  • 15г желатин
  • 2 ст. цукру
  • 100 мл води


Підготовка
  1. Всі інгредієнти для шліфування бази в блендері до однорідної консистенції.



  2. Змастити форму для випічки маслом і покласти тісто в ній. Форма невеликих сторін. Р



  3. Випікайте основу в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 7-10 хвилин.



  4. Для приготування начинки в великій чаші блендерної суміші до однорідності банана, сиру і цукру. Потім додайте сметану і перемішайте блендер знову. Розчинити желатин в гарячій воді, перемішати його і прохолодити її. Залийте желатин в сиру і перемішайте блендер знову.



  5. Залийте начинку на підставі і вставте все в холодильник на 2-3 години до замерзання. Я зробив це сьогодні ввечері, тому я поклав десерт в холодильник на ніч.



  6. Це, млинці готовий. Bon appetit!





Я також хочу дізнатися, як зробити шоколадний коктейль в домашніх умовах. Для 30 хвилин потрібно лише 4 інгредієнти і холодильник.



Цей банановий млинець без випічок сподобається навіть тим людям, які стверджують, що не їсти сир. Крім того, сирець готують дуже швидко і легко, а набір виробів знаходиться в кожному холодильнику.

Невагома консистенції кожного предмета і без запаху Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное