Монолог Андрія Миронова з фільму «Фаріатєвська фантазія» про необхідність дивитися на небо частіше

Я люблю фільми з Андрієм Мироновим! Що варто? дивний Smuggler Gesha Kozodoev в алмазній руці. Я люблю, як він співав пісню “Ісландія Бад-Лейк”. й

Або роль поліцейського капітана Андрія Василєва в «Нездатні пригоди італійців в Росії». Сам актор виконав складні хитрощі - стрибають з розлученого мосту, спускаючись з шостого поверху по килиму. Він зірвав без подвійних і в епізодах з левом! Чудовий актор: талановитий, красивий і розумний.

Плівки з Андрієм Мироновим

Сьогодні видання. "Сайт" Хочу пам'ятати вас, шановний читач. монологія Андрія Миронова з фільму «Фантазія ФАРАТИВ». Це реальне повідомлення, ви просто повинні почути його!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Андрій Миронов (@andrey_mironov___)



Микола Миронов Андрійович «Ми страждаємо від дрібних, непотрібних проблем, ми відходимо наші думки і почуття в вагу, ми народжуємо, що наші ноги, тільки під ногами». Пам'ятайте, як з дитинства ми навчаємо: «Погляд на ногах...» Не впади... Ми йдемо в інший світ, не знаючи, що ми тут.

Але десь глибоко в нас живе одне бажання: там, до чого додому! До далекого світу, де ми прийшли. А де живуть люди. Тільки вони вдома і щасливі. Я навіть думаю, що вони думають про нас іноді. Вони відчувають нас. Ви не відчуваєте себе? Ви коли-небудь відчували, як хтось чекав тебе?

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Андрій Миронов (@andrey_mironov___)



Чому любителі дивляться на зірки? Чому вони так приваблюють в небо? І відкриває перед ними двері в нескінченний, знайомий світ. Чому ми мріємо літати з дитинства?

А потім, в старій вікі, ми мріємо, що ми падають, швидко падають. О, вона відчуває страшні! Але ви явно не мріяли про це.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Андрій Миронов (@andrey_mironov___)



Чому в наших снях ми говоримо на мовах невідомого для нас? Чому ми бачимо чітко дивовижні краєвиди та споруди, які знайомі з нами, і ми ніколи не бачили в реальності? Чому? І почуття, надзвичайний, яскравий, гарячий, що ми забуваємо протягом дня!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Андрій Миронов (@andrey_mironov___)



Ви ніколи не бачили? Знаючи, як старі друзі, рух, по запаху? І слова нам, що ніхто не сказав! Де вони з?

Ми названі, запитують на допомогу, попереджають про небезпеку. Дозенс, сотні голосів. Як? Якщо все це не відбулося... О, якщо це не було! Чи варто жити життя як короткий момент? Але в одному невеликому житті ми народжуємо і йдемо в інший світ десятки разів на багато інших людей. Що це таке? Про нас Що таке фантазія?

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Андрій Миронов (@andrey_mironov___)



Важливі слова, але вони більше, ніж життя. Чому ми ігноруємо їх? Ми живемо в нас. Дивитися на людей. Чи були вони боляче один одному, якщо вони знали? Якби вони знали, що вони були? Якщо тільки вони пам'ятали, що вони мали таке коротке життя, і якщо вони здогадували своє бажання побачити цей далекий світ.

Всі наші нещастя не залишають байдужими. Діти, наші діти, або наші онуки, або великі діти, вони будуть розуміти це. Вони відкидають дрібні речі. Тексти пісень, а це означає: Повірити мене, вони будуть любити один одного. Всі

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Андрій Миронов (@andrey_mironov___)



І вони скажуть своїм дітям, «Не подивіться на ноги, підніме голову. й

Ви помітили, що людина має недуги постійно, від народження до кінця. Відтінки чергуються, приходять, йдуть. Але це не природно. Після всього, деякі крокодильні або антові життя тут, неподалік, але не підлягають таких дивних, нескінченних недуг!

Я систематично спостерігали і намальовані висновки. Я скажу вам більше... Я думаю, що я знайшов ключ до цього найстрашніший недуг. Я дуже впевнений, що я знайшов його. й

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Андрій Миронов (@andrey_mironov___)



У цьому відео ви можете дивитися і слухати це. монологія виконав Андрей Олександрович. На мій погляд, це геній! Я люблю кіно з Андрієм Мироновим.

https://www.youtube.com/watch? В=ЕкозкРХйЛкМ

Я хочу познайомитися з чудовим вибором фільмів для душі. У цьому списку ви, наші дорогі читачі, знайдуть красиві радянські фільми, перегляд яких можна провести багато приємних хвилин і годин.



Перегляд цього повідомлення в Instagram

Андрій Миронов (@andrey_mironov___)



І хочу закінчити цю статтю з словами з того ж монолога: “Не подивіться на ноги, підніме голову!” Життя дуже красиво, пам'ятайте, що. Не варто забувати про проблеми, відкидати страхи і затишку, які відштовхують вас від наради снів, не допускати їх від реалізації. Будьте в курсі, будьте в курсі, будьте в курсі. Тексти пісень, а це означає: І вірити, що це буде правда!

Я думаю, що я буду бачити більше кіно. Андрій Мироновй Я люблю «Хайвенлі Ковтання» і «Людина від Капучинського бульвару». Що таке улюблений фільм з ним?

Спасибі, шановний читач, для перебування з нами. Доброго дня!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное