Арабські млинці «Катаф», після чого чоловік ніжний, якби на медомон

Напередодні новорічних свят, але насправді в місяць жінки святкують Міжнародний жіночий день! Чи знаєте ви, що цього року, 8 березня, початок Масляної осені? Щоб бути чесним, це новини присвятили мене. Але я був приглушеним, і так багато, щоб я навіть почав вчитися, як варити незвичайні пишні млинці з начинкою «Катаф».



Це досить бюджетний варіант для святкових закусок. Але смакує просто смачним, а крім того, коли подається правильно, він має досить оригінальний вигляд. Сьогодні Я поділюсь рецептом з усіма.

До речі, в кінці статті ви також можете знайти відео з візуальним прикладом приготування цього смачного.

М'ясні млинці інгредієнти
  • 125 мл води
  • 250 мл молока
  • 1 ч.л. сухих дріжджів
  • 200г борошна
  • 1 ч.л. цукру
  • 1/2 ч.л. розпушувача
  • 1/4 ч.л. солі
  • рослинно-масляний


Підготовка
  1. Перш за все прогріти воду злегка і розвести дріжджі цукром в ньому. Залиште суміш настоятися 5-10 хвилин. Потім додайте злегка нагрітий молоко в чашу і збийте все королою. Якщо раптом коляска не під рукою, ви можете легко замінити її звичайними виделками.



  2. Далі просіяти борошно з розпушувачем в чашу молока і перемішати рідке тісто (як на хлібі). Потім покрийте тісто кухонним рушником або харчовою плівкою і залиште його теплою протягом півгодини. Для того щоб не витрачати цей час на марлю, за ці 30 хвилин можна зробити улюблену начинку для млинців. Не тільки один, але кілька разів! До речі, ви можете знайти найсмачніші начинки для катафе під відео-версією рецепта.





  3. Після того, як тісто розігрітий і покритий бульбашками, змащують нагріту сковороду рослинною олією і починають обсмажити млинці на повільному вогні.



  4. Коли верхня сторона млинця змінюється білим жовтуватим, можна перевірити готовність нижньої сторони. І якщо нижня частина млинця досить коричнева, можна зняти млинець з каструлі. Відразу після видалення млинця і відправки наступного до смаження, ми дрібаємо внутрішні краї готового, щоб він придбав форму конуса.

    5203973



  5. І видаливши з каструлі і свербивши всі млинці, можна переходити до найприємніших моментів приготування - заповнення роги. Ну, після того, як ви, нарешті, починаєте дегустацію довгоочікуваних закусок.







І ось відео-версія рецепта, доповнюється інструкціями для приготування заварених для начинки.

https://www.youtube.com/watch? JavaScript licenses API Веб-сайт Go1.13.8

Однак існує безліч варіантів простіших і швидших начинок. І солодкий і солоний. Наприклад: курка з карамелізованими цибулями, сиром з зеленню, смаженими грибами або збитими вершками і шоколадом. Як вибрати?

Ми сподіваємося побачити в коментарях відгуки про страву і побажання про наступний рецепт.

Смачного та доброго дня!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное