Болгарська куфта на вуглецевій воді, щоб не зволожувати над каструлькою

Ніч Я готую м'ясо в Болгарії. Рецепт сувенірів Він походить від серця сонячної Болгарії. Я перший спробував цей ароматний м'ясний делікатес в Софії 2 роки тому і просто закохався в любов з ними. На мій погляд, кюффе краще, ніж наші котлети, хоча вони схожі.

Болгарський купе можна приготувати на грилі, в каструлі, а також в духовці. Я готую їх в домашніх умовах в сковороді. Дякуємо вам за чудовий подарунок!

999 р.

М'ясо в Болгарії Сьогодні видання "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки Болгаріяй З кебабе, кюфет – король ресторану та вуличних закусок в Болгарії та за її межами!

інгредієнти
  • 300 г яловичини
  • 600г свинина
  • 1 цибулина
  • 100 г свіжої кришки
  • 250 мл вуглецевої води
  • 1 ч.л.
  • сіль, перець за смаком
  • рослинно-масляний


Підготовка
  1. Обертайте яловичину, свинину і кришку через м'ясорубку. Додайте маркер і сіль, перець за смаком. Змішайте з м'якими руками до однорідної структури і добре збийте. 717261



  2. Коли м'ясо стає в'язким, залийте в неї вуглецеву воду. Подивитись його добре. Покрийте фарш з харчовою плівкою і вставте в холодильник на 2 години, щоб м'ясо добре мариноване. Ви також можете додати більше кмин і червоний перець, але це необов'язково.



  3. Зіграти цибулю і додати її в м'ясо. Вологі руки дають м'якість форму плоских котлет.



  4. Покласти сковороду на середній вогонь, залити рослинне масло. Можна додати трохи солі, щоб уникнути розбризування олії. Посмажити кіфтети, як патти з двох сторін до рутдного скоринки.



  5. Це, аромат Готовий. Найкраще подається з овочами та смаженою картоплею. Бон привіт! р.





Я також рекомендую вам дізнатися, як підготувати банан в Болгарії. Ця страва стане відмінним ситним сніданком і приємним для святкового столу!





Мені подобається цей вид м'яса в Болгарії. Як видно, манжет відрізняється від традиційних котлетів способом приготування і в складі виробів.

М'який, соковитий, ароматний і дуже смачний Болгарські манжети Він неодмінно сподобається вам і вашій родині. Я дуже рекомендую, щоб зробити їх за цим рецептом, ви не пошкодуєте його!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное