Чому більше і більше жінок отримують смартнера і усвідомлення того, що він легше жити без чоловіка

Багато жінок скаржаться на своїх дружин, тому що вони дозволяють собі розслабитися після дня роботи і не думають про те, що вони самі завантажуються побутовими хорами.

Я не виняток. Іноді я поринаю самостійно, щоб не вийняти сміття знову на шляху до роботи, або я не промив посуд після того, як я приготував вечерю і нехай думає: «Це не допомагає вдома, я можу заробити гроші себе ...» Так чому мені не потрібно?



Чи варто боротися з чоловіком над внутрішніми відмінностями? Чому ми потребуємо міцних і незалежних жінок? Сьогодні ці питання ми спробуємо відповісти.

Деякі дівчата часто скаржаться, що реальні чоловіки, які прагнуть захистити своїх жінок від будь-якого нещастя, довге тому передається. Назви коханої людини, які готові виконувати божевільні подвиги. І навіть серенада під вікном, щоб співати зараз практично ніхто.



Так де всі княгині та їхні білі кіски йдуть? Чому казки про них розповідають дівчатам, коли вони дійсно повинні сказати, що щасть до цих наївних снів ідеального безтурботного життя?

Нехай відповідь лежить на поверхні.



Мені здається, що світ просто не потребує м'язових героїв. У той час як ніжні жінки зітхають і чекають на спасителя в броні, сильні жінки вирішують проблеми і загрожують їх щастя.



І дійсно, ми можемо подбати не тільки себе, але і чоловіка і дитини. Ми можемо надати хороший фінансовий стан сім'ї і створити комфорт в будинку. Ми можемо самі побудувати будинок. Ми хочемо, щоб вам було якомога простіше.

Тож чому ми повинні мати міцне чоловіче плече, коли ми можемо тримати на власній (дивно крихкій) тягарах побуту?



Може бути, щоб зробити помилку?

Багато людей дивують, чому жінки, які віддають перевагу, стають чуйними і холодними. Очевидно. Жінки, які вирішили взяти на себе тягар відповідальності за все, що відбувається в її житті, дає їм чітке ставлення, що не має права помилитися. Інакше, весь світ згорнеться.

Але це неймовірно виснажливе, щоб жити з побоюванням, що найменша помилка може знищити те, що було витрачено стільки зусиль. Не дивно, що немає місця для радості та задоволення.



І сама незалежна жінка, яка не заперечує себе задоволення від любляча і бути коханою, може дозволити собі дихати спокійно, роблячи помилку. Якщо ви не знаєте, що ви говорите, кохана людина не тільки партнер, співчутливий, чоловік або коханець. У будь-який момент, щоб стати надійною підтримкою, якщо вам дійсно потрібно.

По-справжньому любляча людина буде відчувати, коли жінка потребує підтримки. Він не буде тримати вас чекати і блювотні рухи, він просто зробити його краще, щоб зробити вас трохи щасливі сьогодні, ніж вчора.



Він може постійно забути промивати пластину або нехтувати, щоб просити його не кинути брудні шкарпетки в будь-якій точці. Але в складних разів, коли ніхто не буде навколо, це недбалість допоможе вам вийти з найтемніших абіс, а потім ви, нарешті, розумієте, чому потрібно йому стільки.

Не варто звертати увагу і доглядати за людиною. Не змусити його допомогти. Важко знайти чоловіка і дозволити собі бути слабкими біля нього.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное