Що зробив Принц Гаррі і Меган Маркл для задоволення від соціальних мереж

Навіть звичайні люди люблять мене, невідомі і, звичайно, не дуже популярні, хочуть взяти перерву з соцмереж. Надмірне повідомлення в Instagram Інші соціальні медіаплатформи на веб-сайті. Що ми можемо сказати про людей, таких як Prince Гаррі і Меган Маркл, про яких весь світ говорить кожен день?

Майже рік тому весь світ почув новину, що одна з найпопулярніших пар нашого часу зробила непросте рішення, щоб залишити королівську сім'ю. Звичайно, це дія не відбувається тільки за словами. Ці зміни повністю змінюють життя пари.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@harry.dukeofsusse)



Так, наприклад, сім’я практично повністю втратила державні гроші, а також захист, сплачені платниками податків. Незважаючи на те, що він зберіг право на британський престол, він втратив більшість своїх привілеїв. Що підкаже таке різке рішення?

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@harry.dukeofsusse)



Відбулася головна роль соціального тиску. Прогони папарази, агресивні дії британського преса та багато іншого стали неможливими. Принц і його дружину можна зрозуміти. Вони мали багато привілеїв, але Вони не обрали долі.й

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@harry.dukeofsusse)



Чоловік і дружина планують бізнесй Вони також вирішили перейти до США. На жаль, через коронавірус з придбанням житла довелося поспішати. Щоб отримати зелену картку, Гаррі загубив деякі дипломатичні переваги.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@harry.dukeofsusse)



Але пара не зупинилася при наданні своїх привілеїв. Майже рік після всіх цих подій вони вирішили зупинити постінг. на своїй сторінці Instagram. Будь-які фотографії або деталі вашого життя. Деякі люди важко зрозуміти їх. Люди бачать тільки одну сторону популярності і часто таємно заздрять не тільки гроші, але уваги. Здавалося б, хто відмовляється від такої речі?

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@harry.dukeofsusse)



Насолоджуйтеся життям. Шукайте світ цілодобовой Немає суми грошей допоможе тут. Можливо, хтось може сказати щось в стилі: «Дуже купуйте собі віллу далеко від всіх і приховувати там! й

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@harry.dukeofsusse)



Це правда. Що таке життя? Прогулянка з друзями Без нескінченної серії спалахів камери навколо? Навіть якщо вілла буде неймовірно комфортним і красивим, але його мешканці також хочуть бути в суспільстві. Непросто жити нормальним життям і не відчувати постійний тиск.

Я не захочую тебе, щоб залишатися відомим парам. Скоріше, я хочу показати, що всі переваги і привілеї мають недолік. Чим довше людина під тиском,тим нещастям він стає.й Навіть з величезними фінансовими ресурсами.

Фотозвіт та стаття .

Категории

Смотрите также

Новое и интересное