Як жити жінці, якщо чоловік пішов після появи третьої дитини в сім'ї

Якщо ви навіть не думаєте, що найсвіжіші і дорогі люди можуть бути Особливо коли мова йде про чоловіка, з яким він жив протягом багатьох років. Як повернути довіру Ваш чоловік і це можливо на всіх?



Герой сьогоднішньої історії мало часу. Не вдалося уявити, що один день її шлюб завершиться. Вона ніколи не потрібна підтримка і дружня консультація, як вона зараз. Допоможи їй тримати ніс вниз і знайти силу, щоб пересуватися!

Я одружився, коли я ще був студентом. Костя перевернула голову і зробив все, щоб зробити мене себе коханим. Після весілля ми почали жити з матір'ю, так як нам не було грошей для власного житла. Часи були важкими, а мама заливають маслом на вогонь. Вона ніколи не любила мене, і вона ніколи не пропустили можливість нагадувати мене. Тим не менш, я коли-небудь прийшов до умов з ним і ніколи не згубився з Алли Петровною.

Після того, як рік разом, я вагітна і мав сина. Костя не хочу душі в ньому: він любив батька. І я був в сьомому небі. Коли мій син пішов до школи, я знову вагітна. І після 9 місяців вона подарувала чоловіка дочку.

р.

Я був реальним хором серця. Навіть з матір'ю-в-завдяком, речі краще з часом. Коли вона померла, ми вирішили продати свою квартиру і купити наші ближче до центру. Ми відремонтували його і навіть придбали автомобіль. Ми ніколи не сварилися з Бонсом, розв'язуючи всі проблеми мирно і для любові.

Я був дуже збуджена про наш новий будинок, тому що були чудові люди, що живуть поруч. Ми зустрілися з ними під час руху і відразу стали друзями. Марія Григоріївна та Олександр Іванович жив з сином Женею та дружиною Катя. Недавно одружився, але вирішив залишитися з батьками.



Катя і я відразу знайшов спільну мову, стала справжніми друзями. Ми часто відчували час разом, вона любила дитину, і завжди готова допомогти. Мій чоловік любив, що я нарешті мав подруга, щоб поділитися все з. Соон Катя вагітна і подарував сина. Вона часто консультувала мене як досвідчена мама і використовувала всі мої дитячі прийоми.

Попри те, що в деяких точках пішло. Я думаю, що я просто не помітив, що щось було неправильно. Я нещодавно мав мій третій дитина. Все було красиво: троянди, кулі, торт. Мій чоловік взяв мене і мій дитина додому, а потім він сказав, що нам потрібно говорити серйозно.



«Я повинен сказати вам раніше, але я не хочу турбуватися про вагітність. Я знаю, що ви ніколи не пробачте мене, але я залишаю. «Я збираюся в Катя» мій чоловік сказав в тихому, спокійному голосі.

Я безмовний. Він був як щось зламався всередині... Перша думка, «Що про наших дітей? Але, очевидно, мій чоловік не піклується. Костя не чекала відповіді і зліва. А потім я дивився навколо, і я зрозумів, що його речі не були в квартирі. Впевнений, що у мене є наша третя дитина, він взяв все.



Я відразу ж подзвонив маму, який шукав сина і дочку, і заспокоївся в телефон. Якщо вона відчувала те, що сталося, і сказав тільки вирок: «Я буду прави там. й

Ні в моєму житті це так важко. Я не знаю, що це сталося, якщо я не думав про дітей. Я шукав на мій новонароджений малюк, і його ніжний обличчя з комфортом мене. Але я знаю, що це ніколи не буде таким же.

Моя мама прийшла наодинці і діти жили з батьком. «Чи не буде ліктів, ви можете бути впевнені. Коли ви повернулися до напою, ви побачите. І це Twigtail Katya I ніколи не сподобалося! Вона сказала, що мій мама, hugging мене.

р.

"І якщо він прийшов, як він буде довірятися знову? Що робити? Я запитав. Моя мама відповів, що я ніколи не пробачу чоловіка і подруга для чого вони робили. Залишилося знайти силу жити на ...

Як вижити зраду коханого чоловіка? Я не думаю, що ви можете працювати самостійно. Героїн історії пощастило, що її батьки були біля неї, готові допомогти дітям. Але що якщо жінка залишилася самостійно з трьома дітьми в руках? На жаль, такі історії трапляються досить часто в житті.



Якщо ви коли-небудь відчували це, що порада ви даєте покинутий жінці? Можливо, це ваші слова, які допоможуть вам не втратити серце. Подаруйте свої думки в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное