Що я віддаю п'ятдесят п'ятдесят з хвостиком без жалю

Що відбувається, Коли я старий? Ми вважаємо, що кожна жінка просить себе цим питанням. Особливо при стику часу, коли вона любить сороку або п'ятдесят років. «Я дуже старий!» Що? По суті, вік дає багато раніше недоступних переваг.



Ми в новинах. "Сайт" Ми переконані, що якість нашого життя залежить тільки від того, який настрій переважає в нас. Саме тому вік повинен сприйматися як досвід, який дає нам можливість виділити важливі та важливі речі для нас. Ось як це може бути.

Коли я старий, це просто відчуває, що ми стаємо порожнім і незабутнім. Пам'ятайте, що тільки літній напій може розкрити свої яскраві кольори. Так само з вами. Ви бачили занадто багато, щоб доглядати зараз, Як виглядає світй Ви занадто старий, щоб відмовитися від себе.



Коли я старий
  1. Я не хочу турбуватися про те, як хтось думає про мене. Особливо тих, хто думаю, що я старий.
  2. Я занадто старий, щоб грати роль там. Я не збираюся здаватися позитивним і ресурсним. Якщо я сумний на день народження, то це буде. Тому що це моє життя.
  3. Зареєструватися Я буду лежати весь день на дивані з зачіскою зачіски і м'ятним каштаном. Так, це неприпустимо. Але я відчуваю себе так добре, і я маю право. Прийміть всі мої фортуни!



  4. Я дуже старий для торгівлі дрібними речами. Так я збираюся їздити по місту і стояти в джемах трафіку, щоб мати найсмачнішу каву для мене. Що це, ye.
  5. Можливо, тепер я можу дозволити собі не перенести дискомфортний одяг і високі підбори. Якщо я підбираюсь до моєї спини і назад, я оберіть свою назад. Ось чому я маю кросівки в моєму арсеналі.



Я дуже старий, щоб бути жінки на всіх! Який вибір між красою і здоров'ям? Я отримую! Я не буду служити речі, але вони повинні служити мені. З Я вже досить старий, я не буду для мене, що йде в моєму житті або в моїй голові. Ви можете скористатися будь-яким способом. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Я просто не збираюсь про це зараз. Коли я старий, я не тримаю свої емоції і мовчить. Якщо я не схожий на щось, я скажу його. Якщо вам подобається. Я можу дозволити це зараз!



Я дуже старий, щоб не зустріти своїх очікувань. Я не збираюся постраждати про це, набагато менше кладуть власний будинок, щоб змінити свою думку. Ой тебе! Я люблю свій вік! Це те, що відбувається, коли я старію.

Редакція

Ви хочете коментувати, чи підтримуєте наш маніфест? Може бути трохи агресивним, тому що вона повинна бути через любов. Перш за все, до себе. Проте ми часто дбаємо про чужі думки. На жаль, не втечу від неї, ми є соціальними істотами.

Як один друг шахти говорить, Коли я старийЯ буду щасливим, тому що буде менше і менше людей, які розповідають мені, як жити. Ну, також позицію! Про те, як охопити старіння. Незалежно від того, що це ще одна красива стадія життя людини.

Фотозвіт та стаття .

Категории

Смотрите также

Новое и интересное