Дії, які зраджують простетон в майбутній доньці, хоча вона будує соціальний.

Знайомство з батьками хлопця є дуже важливою подією як для дівчини, так і для наймолодшої людини. Що про самих батьків! А особливо про матір, який неспокійний вночі напередодні зустрічі, якщо тільки максимально краще підготуватися до прибуття гостя. Що таке шампан, коли всі зусилля вайн.

Герої історії сьогодні знають це.

З батьками Дениса та Уляна почали знайомство всього за декілька місяців тому. Про це ще не було. Тому, коли хлопець сказав мамі, що наступного дня він не був, але з дівчиною, вона була серйозно плутати.



Все, що сина вдалося розповісти про нову пристрасть, що дівчина з багатої сім'ї і має досить скромний характер. А потім попросив матері підготуватися до їх прибуття, щоб він не мав рум'яна.



Мати Дениса – це боляче досвідчена жінка, тому вона дуже серйозно запитала сина. Вона не хочу, щоб згасити сина, і просто зіткнутися з потенційним дочкою-в-завданням в поганому світлі, можливість не спокусила. Тому вона провела ніч перед долісне знайомство з приготуванням і прибиранням, щоб все було ідеально.

415133

Але всі зусилля були в оману. Як тільки вона перехрестила поріг, Уляна об'єднала будинок з позитивним виглядом і замість привітання власники повісили sly коментар: «Так, Деня, це не те, що я чекав на всіх...» Хлопці не занурили свою кохану. Він прогулявся в вітальню, якби нічого не сталося, а потім почав запитати її матері, коли було обід.



Знебочений цією поведінкою сина і його супутником, мати Дениса не знайшов кращого варіанту знезараження ситуації, ніж негайно викликати всіх на стіл. «Ком на дітей, ви повинні бути голодними з шляху. Я отримав деякі голуби, і я отримав деякі торти. Я також запечений яблучний пиріг для десерту. Не сором'язливі, Улечка, допомогти собі! господиня - сказав він.



Уляна, у відповідь, тільки стискається назад чаші і категорично заявили, що вона не буде їсти нічого, що потенційний майбутній мама запропонований. Вона на спеціальній дієті ви бачите, тому вона нічого не може їсти.



Решта вечора сім'ї, що проводилася в важкій тиші. Уляна і Денис занурився у своїх смартфонах, а їхні батьки дивують те, що запитати їх. Це не різновид дівчини, які уявляли поруч з сином. А батько побив його плечі, кажучи, що його син має право бути з ким завгодно. І мій мама ще не міг зрозуміти, що Дениска може знайти її в цій грі.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное