Чи варто планувати вагітність, якщо батьки підійдуть?

Як ви знаєте, суспільство сповнене стереотипів і вимагає їх конформувати. Це нормально, тому що інакше хтось не прогулявся на вулицях. Тим не менш, є час, коли соціальний тиск здається невідповідним. Багато людей, наприклад, як сказати, Як планувати вагітності і коли це зробити.



Без сумніву діти є частиною життєвого плану, який бажано виконати. Але не обов'язково. Не регулюється законом і не залежить тільки від бажання. У той же час питання, пов'язані з вагітністю, можуть викликати суттєвий стрес в очікуваній матері. Редакція "Сайт" Про це розповість трохи.

Причиною написання цієї статті було лист від одного з користувачів Інтернету. Це те, що вона оточує її.

р.

«Все втомлюється з проханням про дітей. Всі просять – батьки, друзі, бабуся теж, дарують своїм великим Всі вагітні, крім мене. Я перший раз був невірним. Я дуже хвилююсь про це і я бояюся, що це буде знову.

Я знаю, що я можу мати проблему, але тепер мій чоловік і я не працюю. Як ми зараз працюємо? Все просто додаємо паливо в вогонь. Я блюв їх, теж. Як доглядати за ними?

р.

Психологи в таких випадках стверджують, що людина бере на додаткову відповідальність, пересуває очікування близьких до себе. Ці дзвінки, які діють, як спортивний змагання, де потрібно захопити, виграти, займати тумби. Ви повинні виправдати. надіяй

Вам необхідно встановити власні межі, адже все, пов'язані з дітьми і вагітністю, по суті, тільки стосується Вас і консультативного лікаря. Вирішити, які дози, щоб поділитися цією інформацією. Не існує ніяких акушерок серед них.



Важливо продумати про свою відповідальність, оскільки інші очікування людей є хінтесенцією самопізнання. Ваші рідні хочуть спробувати на статусі онуків, кодепарентів і всіх. Це нормальністьНе сердитися з іншими і нехай вони занадто багато.

Крім того, з чистої фізичної точки зору, тіло необхідно давати відпочинок. Не потрібно навантажувати ще один кулеметний стрічкою і працювати над випуском без перекриття. Прийміть все, що сталося, щоб ви були неминучим досвідом і зробіть необхідні кроки, щоб запобігти його знову.



Першим є створення комфортного емоційного середовища позитивной Можливо, варто відвідати психолога, щоб він допоміг зробити все «і». Зупинити стрес і подбати про ваш духовний стан, постійно пам'ятаючи, що вагітність є власним бізнесом.

Написати коментарях, варто турбуватися про те, що родичі і друзі постійно говорять про те, що це час для вагітних? Ти вже тридцять років. Як ви думаєте, що ніхто не повинен піклуватися про це? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

р.

Як планувати вагітностіЩоб зробити все правильно? Ми вважаємо, що це важливо, щоб ви першими, і решта нас може чекати. Про жінку, яка боїться породжувати на зап'ясті, боячись шукати смішно. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное