Коли він придбав квартиру чесно заробив гроші?

Іноді навіть найближче, родичі можуть миттєво стати незнайомцями. Ми живемо з ними в душі до одного дня ми бачимо їх істинним обличчям. Редакція "Сайт" Він покаже, як ваш власний будинок може миттєво знищити сім'ю



Максим зіткнувся з тим, що він не чекав від своїх родичів. Тільки він відчував себе дуже щасливим, коли його сім'я відвернулася від нього. За кілька тижнів тому він купив власний будинок. Як сказати, що він був щасливий, щоб сказати нічого. Звісно, довелося взяти квартиру на заставу, адже ціни на нерухомість гідні. Тим не менш, Максим добре заробив, щоб він зміг зберегти на початковий платіж. Більш того, поки він не має дружини або дітей, набагато простіше дозволити собі таку розкіш.

«Імовірно я врятував ці гроші для відпочинку, але я так втомився від блукання навколо орендованих квартир», - сказав хлопець. Власники раптом вирішили продати житловий простір, після чого вони безкінечно показали чеки в будь-який час доби, після чого ціни нереально. Один день я збирав документи, звернув всі накопичені гроші і видала заставу. Я мав власний будинок! Але моя радість випарила, коли я запросив сім'ї відвідати. й

р.

До сьогодні він довелося платити за школу її маленька сестра. Хто, до речі, навчився так багато. У той же час Максим подарував їй кишеню гроші. І все це буде. Він прагнув полегшити життя батькам. Тож він вирішив взяти на себе вартість навчання сестри. Пройшов 4 роки.



А тепер це час для організації вашого життя. Я хотів би поділитися хорошою новиною з сім'єю, тому він запросив всіх своїх батьків Вони, звичайно, нічого не підозрювало, тому що Максим постійно відбивається від однієї квартири до іншої.

А коли всі зібралися, людина урочисто оголосила, що цей будинок належить йому особисто! На обличчі родичів у другому з'явився відбитк сюрпризу. Після цього хлопець додав, що квартира, звичайно, взяла іпотеку. Він не зможе платити за навчання сестри. «Це не маленький, але потрібно їсти і жити для чогось». Закінчив свою монологію, Максим не чекав наступної реакції присутніх.



«Як ти, що це!» А страшний скандал зламав! Моя мама почала кричати, «Що про нашу відпустку?» Тепер ми будемо витрачати всі гроші на навчання Оленки. Чому не ви попередили нас раніше? Не обговорювати нічого з нами. Ми вже звикли до паспорта. Як милосердя!

Моя мати і сестра приєдналася до: «Супер ви не можете сказати нічого!» Я купила будинок і не подбала про відпочинок. Я хочу жити з батьками, щоб ви тут були у своїх хорах? Я ніколи не буду бачити новий телефон.



Найцікавіше, що батьки Максима не сказали слова про свою подорож за кордоном. І якщо сестра названа, то було тільки запитати про гроші: орендувати квартиру, телевізор або інші дрібні речі. Максим був, щоб покласти його м'яко, керуючись тим, що він чув. Він не був відхилений в будь-який спосіб, але він чесно не розумів, в якому місці його сім'ї почав лікувати його, якби він був дорослим. жирине є членом сім'ї.



Що ви думаєте про цю ситуацію? Чи можуть бути самопізні дії молодого чоловіка? Поведінка вашої думки в коментарях.

Ми переконані, що це чудово, коли діти мають бажання та ресурси для підтримки своїх сімей фінансово. Якщо це не так, батьки не повинні запитати про допомогу від дитини. І ще більше, ніж на батьківських обов’язках. Крім того, це життєрадісна, замість вдячності та любові, сімейні стосунки мають місце для самовдосконалення та споживача.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное