Я провів випробування Червоної Москви без замішування ноти мотелів, хочу поділитися враженнями

На початку 50-х років Чудовий вік вина, не для парфумів. Вікіпедія говорить, що в «Червона Москва» парфуми Він містить понад 60 компонентів, а сам аромат – «тонкий, теплий, благородний, з тіньом фторону». Слова не може описати, як вибачити, щоб зламати мій бабуся парфум пляшки. Крім того, все в будинку за кілька хвилин пахнуть СРСР: підлогу, руки, квартира, вхід і навіть кішка.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@aleksandraberioza)



«Червона Москва» парфуми Тепер я промив руки милом - їм запах «Червоної Москви» і яке мило. Що сильний і стійкий аромат. Після цього інциденту я хотів дізнатися більше про цей парфум. У той час ці парфуми були справжнім трендом для радянських жінок.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Послання Червоної Москви (@red_moskva)



«Ред Москва» — культовий російський аромат від компанії «Новий Світ». Вентилятори вітчизняної парфумерії можна розділити на два табори. Деякі з цих парфумів дуже люблять - вони чують в ароматі "Богомерські ноти" і зносять його без видалення. Деякі люди не захоплюють парфуми.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Послання Червоної Москви (@red_moskva)



Запах аромату дуже гострий. Я не знаю, що я буду використовувати це. Якось звучить занадто радянський і більш підходить для літніх жінок. Тим не менш, як виявилося, компанія «Новий Dawn» випустила новий, легкий варіант знаменитого парфуму.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Послання Червоної Москви (@red_moskva)



Я вирішив піти в парфум-магазин. Я хотів знати, якщо вони мали нову лінію відомих радянських парфумів. До мого сюрпризу я знайшов їх - пляшка з золотистою щіткою привертає увагу. До речі, ці парфуми мають дуже гарний дизайн. Для мене вона грає велику роль при виборі парфуму.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Повідомлення від New Dawn Factory (@novayazarya)



Я думав, що духи будуть любити Радянського Союзу знову. Також цей запах часто пов'язаний з «бажанами», але в новому «Москві» і натяком на таку річ не було! З нової версії видаляють всі гострі аромати і залишають тільки квіткові бутони. Згодом ці парфуми знайшли свій баланс інгредієнтів.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Повідомлення про естетику в кормі (@krasnaya_pashe4ka)



Фірми зберігають свою щільність, насичений аромат і оригінальність. Однак не варто чекати від неймовірної легкості «Червоної Москви» – вони світліші, ніж радянська версія, але все ще дуже сильно в порівнянні з іншими парфумами. Крім того, це вечірній аромат, і використовувати парфуми вкрай обережно. Тримачі на одязі довгий час, тому їх потрібно дуже мало.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Повідомлення від New Dawn Factory (@novayazarya)



Після цього я вирішив купити невелику пляшку нової Red Moscow. Аромат теплий, заспокійливий - як теплий ковдр. Взагалі цей аромат Я пов'язаний з осінньою садом, прогрівається вихованими променями сонця або м'яким светром, ковдрою, затишним ковдрою. В будинку з'явилася пітливість, звичайно, розбита бабуша пляшка, але тепер в будинку з'явився правовий спадкоємц.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное