В ніч через сусідів з дітьми став дуже тривожним, тому довелося прийняти одне рішення.

Що робити, якщо постійний шум сусідів заважає сну вночі? Якщо ви ніколи не попросите себе, що питання, ви щаслива людина! Чи є це наш читач Анна, який протягом шести місяців ніколи не вдалося отримати хороший нічний сон через постійний шум нових орендарів, які оселилися перед нею будинок?



Як дівчина керувала емоціями під контролем так довго, як не засвідчувати своїх батьків і які рішення повинні бути зроблені для фіксації ситуації? Поговоримо!

До цієї дружної сім'ї оселилися в будинку навпроти, я ніколи не мав проблем сну. Я можу буквально закохатися в хвилину. Тепер я повинен страждати в тиші і чекати, поки вони не зазначають, щоб завершити свою наступну нічну заставу.



Це той самий час. Тільки цілодобово вражають ніч, і відразу в дворі з'являється ця родина з дитиною і собакою. У собаки барки, дитячі креки гойдалки, а батьки весело говорять про їх. І я страждаю від футилійських спроб сну, хоча я повинен прокидати на 6 ранку і піти на роботу.

Чому люди з дітьми думають, що це дозволено робити все?

Р

Я повністю не плутану людину, тому я спробував мені краще уникати особистого контакту. Спочатку я сподівався, що це Божество закінчиться самим. Тоді я думав, що хтось ще в районі вирішує проблему. Я не маю мене, як тільки! Але час пропущений і ситуація залишається незмінною. Сім'я насолоджувалася нічним життям, і я боровся щодня з ефектами хронічної депривації сну.



В кінці міцність, щоб закінчити його не залишилося. Одного разу я прийняв рішення фірми, що це не може продовжити. Я почав думати про те, як я можу вирішити проблему.

Не було багато варіантів. Поговорити з батьками дитини самостійно або спробувати викликати закон. І з другого варіанту пообіцяв прийняти набагато більше часу і зусиль в суді, я вибрав менше двох злих.

Р

Який сюрприз я був, коли сусіди я захопив, щоб бути гарним і зрозумілим людям! Я дізнався, що нічні прогулянки є єдиним часом, вони можуть об'єднатися і обговорити важливі питання. У зв'язку з конкретною роботою батьків немає часу на цей день. Крім того, перед тим як почали ходити, дитина часто переживає проблеми сну.

Не знаю, що вони не турбували нікого. У батьків, які пообіцяли зберегти спокій. Через кілька днів я виявив, що дитячий майданчик під моїми вікнами був порожнім. Звісно, сім'я знайшла більш зручний час для прогулянки. Тож тепер я можу нарешті спати мирно.

р.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Як виявилося, проблема може бути вирішена в двох підрахунках. Але перед тим, як це зробити, дівчина самостійно принесла себе до критичного стану, заперечуючи образи несудимих батьків зіпсованої дитини, придуманого нею. Як це сталося?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное