Жіночі радянські сукні, які ви хочете носити ці дні

Недавній, більше і більше людей є аміково ностальгією про СРСР, написання історій про це. Хтось сказав, що це було краще до, але інші подяку Богу, що ці дні над. Кожен має свою думку. І, на жаль, не знаходилися ті часи, але завдяки мамі і бабусі дізналися про всі красиві моменти, властиві п'ятниці СРСР. І один з тих моментів для мене був радянський одяг.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

A post shared by ANTIC Вінтаж Ретро Колекція (@retromoskva)



Я думаю, що радянські речі сповнені елегантності та особливого шику. І сьогодні підбір найуспішніших нарядів радянських модниць я спробую довести її.

Я не знаю, що я охоче дивився на радянські модні журнали, які були в домашньому бібліотеці моєї бабусі. Всі речі, здавалося мені, красиво і гармонійно. На даний момент нічого не змінилося.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Послання Старої гори (@vintage_retro_leucos)



Крім того, більшість речей від моєї мами і навіть великогабаритної молоді ще досить добре збережені. Так як я отримав старше, мій гардероб постійно поповнюється старовинними блузками і сорочками. Про той же стиль, як на фото нижче.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост поділений Vintage одяг другий руки (@vint_store_)



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Візьміть, наприклад, ці штани. Чи схожий на те, що вони більше 50 років?

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@oldnewсекунд)



Але сьогодні прямі штани з наплавленою талією більш актуальні, ніж коли-небудь для жінок, які займаються державним бізнесом.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@omatreshka)



І що про палець Макинтош, зроблений в небесному сині? До речі, згідно з журналом VOGUE, цей колір входить до вершини найбільш актуальної для зимового 2021 року.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

A post shared by ANTIC Вінтаж Ретро Колекція (@retromoskva)



Найкрасивіший одяг радянської епохи, звичайно, сукні. Нічого незвичайного, просто сорочка максі. Але якщо ви подивитеся уважно, ви можете побачити, як важко автор цього шедевра спробував створити його створення.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост спільного з Shopaholic Joy (@woit_and_happyness)



З першого стібка до останньої кнопки - все продумано так делікатно і гармонійно, що неможливо дивитися! Неважко сказати, якщо любов до старовинних речей народжується в душі дитини, ви можете бути впевнені, що це назавжди. Що ви думаєте про радянську моду?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное