«Пенсіонер» ювелірні вироби та які замінять їх модниць у 2021 році

Навіть самий простий і недорогий сукню або невимушена блузка може зберегти стильно підібрану прикрасу. Ви знаєте, які аксесуари для купівлі в 2021 році, щоб бути незалежною протягом року? Редакція "Сайт" Я хотів допомогти вам, шановний читач. Швидко прочитайте нашу колекцію. свінгери 2021 і використовувати його як знак у світі ювелірних виробів і ювелірних виробів.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! До речі, завтра я вирішив рейдерські магазини з ювелірними прикрасами та ювелірними прикрасами, час марафону мій образ, тому що весна прийде незабаром.

Тенденції ювелірних виробів - 2021

Ланки. Тенденції на ланцюг До 2021 р. Головною відмінністю від попередніх сезонів стала розмір ювелірних виробів – мережа посилань стала ще більшою! Широкі, потужні, класичні ланцюгові форми в кольє, шакери, браслети, сережки і звичайно кільця.

Я бачу це як елегантна алюзія до ваги нашого часу, що ми будемо продовжувати жити в 2021 році. Вони з'єднуються однією ланцюгом, при цьому на одному анкері в універсальному морі турбулентності.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост спільний Dresses & Аксесуари (@yes.the.dress)



Ця тенденція також керована панікою і маскою зносу. Губка губ не дуже славна, тому ми маємо прекрасний макіяж очей і акцент сережки.

Великий і довгий, і навіть краще асиметрично! Крім своєї модної функції вони виконують ще одну однакову важливу задачу, а саме: візуально розтягуючи шию, перетворюючи власника сережок в лебедні принцеси. Також в моді незвичайні моно сережки!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

О.Латенко (@late_studio_bijou)



Добре, hello, незнімний класичний! Сережки, браслети та намисто з перлами – постійний гість колекцій багатьох модних будинків. У 2021 році тенденція старовинних ювелірних виробів з перлами, які люблять Коко Шанель. Чудові перли в нестандартному виконанні.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост спільного з ювелірними прикрасами MandarinenSaft (@mandarinensaft)



Вентилятори сміливих V-подібних вирізів і ювелірних виробів на шиї можуть радіти. У 2021 році ювелірні вироби, що складаються з декількох ярусів або комбінацій коротких і довгих ланцюгів з кулонами, будуть особливо популярні.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост спільного з BREAKING CHAIN # (@chain_market)



Сюрреалізм для тих, хто любить все незвичайним і незвичайним! Сурреалізм став одним з основних джерел натхнення для євреї в 2021 році. В тренді фантазійних ювелірних виробів, що поєднує незвичайні вигини, парадоксичні рішення і казкові елементи. Такі сережки і намисто будуть оцінені дівчатами-брюками.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост спільного з Bracelet Chain CLIPSE Earrings (@l.a.n.a.b.a)



В цілому яскраві елементи ідеально підходять для тих, хто хоче додати лаціна в похмурий сезон. А влітку це ще більше. Крім того, ювелірні вироби з бісеру в моді.

Ви пам'ятаєте милі фентеки, які ми використовували для плетіння, коли ми були діти? Отримайте їх з ваших молодіжних скарбів, вони зараз трендують. Я вже чекаю на початок курсів в бісероплетіння і путу вишивка, деякі елементи квітів можуть встигнути створити для літніх нарядів.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост поділений DEAD M A N O N (@manon_avtor_jewelry)



Поради редакційної колегії ювелірних виробів не просто красиві аксесуари. Вони також служать амулетами, тализманами і захисниками для кожного з нас. Я раджу дізнатися, які ювелірні вироби підходять різні знаки зодіаку. Хто б подумав...



Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост поділений ланцюгом сережки кліпи Україна (@maryelle_jewelry)



Мій результат: сто відсотків - "так" багатошарові тонкі довгі намистини і ланцюжки, а також досить великі ланцюжки, перли в нестандартнийАсиметричні і довгі сережки, а також пологі наївні прикраси з бісеру.

Одноразовий номер для фентезі! Ну і все, що не вписується в категорію цього списку, стилісти рекомендують видалити в коробку.

Як ви любите тенденції ювелірних виробів - 2021? Ви не зносите це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное