Хто отримає золото Королеви Єлизавети в заповіті

Знаменитості та аристократи роблять волі до 50 років. Це не дивно, тому що є щось, щоб поділитися, і жоден з них не є безсмертним. Хто вони дають свої мільйони? багата і Королева Великої Британії? Покажіть мені.

до 1 2 3 4 5+

GettyImages Багатий знаменитості зірки Подумайте про майбутнє свого майна заздалегідь Вони не знімаються до нотаріуса. Я не думаю, що це може статися. Звісно, зірки подбають про своє здоров'я і безпеку, але вони також живуть люди.



Не дивлячись на те, що Голлівудська художня кожен день займається спортзалом і харчується прямо, він вирішив допитй

- Для чоловіка 55 років дуже старий. Я не думаю, що це може статися. Я завжди готовий йти до кращого світу, жарти Brad Pitt, що йдуть в нотаріус.



За даними інертної інформації, фортун кінозірки оцінюється на мільярди доларів. Так, є багато, щоб поділитися! Брад поділився майном між шістьма спадкоємцямий Серед них поширені образи з Анжеліною Джолі: 13-річному Shiloh і близнюків Knox і Віденського, які 11. Інші діти приймаються: 15-річний Ефіопія Захара, 16-річний в'єтнамський Pax і 18-річний Камбоджанський maddox.

фішнет Відкриття спеціального фондуДіти не зможуть скористатися багатством, поки вони не досягнуть віку 18. Мадокс, ймовірно, вже їсти всі шари своєї спадщини. Але екс-дружина, Анджеліна Джолі, не отримаєте цент. Ну, вона повинна бути її мільйонами якось.



GettyImages Мадонна Поп-дайва в 2009 році закрив питання заповіту. Хоча, на відміну від Пітт, Мадонна має намір жити назавжди, вона повинна піти в нотаріус з прийняттям дітей. Співачка приховала брата і сестри з африканської держави - Давида Бандери і милосердя. Точно потім. Наполягають органи влади на волій До того, як вона виросла.

, м. Київ

Крім того, під час прийняття актриси висувають певні умови. Не варто тільки забезпечити фінансове благополуччя дітей заздалегідь, але і Знайти опікунів для них У разі невиконання планів вічного життя. Сума спадкування залишається секретом безпеки.

Кожен знає, що Oprah Winfrey є дуже своєрідною особою з великим серцем. Відомий телеведучий поділив свою фортуню на дві частини. Перша половина піде на благодійність, а друга половина піде на благодійність. Перейдіть до улюблених собак Oprah.Cocker Spaniels Софі і Соломон, і золоті ретрівери Luke і Lila. $30 млн, всього другий! Однак домашні тварини малоймовірно вижити зірку з відмінним здоров'ям.

, Україна

Поза «Ложки» Чер – ударна співачка і в її 70-ті роки не віддає корсету, мережива і панчохів. Її виступи все ще дивуються і захоплюючі, і наряди шокують. Незважаючи на це, за зовнішнім релаксом приховує почуття про майбутнєй Минулого року, Шер приймав, що вона не відчуває себе, як це було довго.

р.

Подумавши про спадщину 350 млн., актриса кинулася до нотаріуса. Вона поділилася своїм багатством з близькими і близькими людьми. Будинок в Beverly Hills піде до сестри співачки, а ще два особняки – сини.

Поговори про волю Королеви не припинили протягом 10 років. Незважаючи на те, що це не відомо для того, що він існує на всіх. Останнім часом гойдалки і ромби знову закрили. Справа в тому, що Elizabeth II якось видалено з списку спадкоємців Гаррі і Меган Марклй

р.

Експерти GettyImages кажуть, що більшість піде до князя Чарльза, перша в лінії до престолу. Є непідтверджені звіти, що його частка буде $ 485 млн.

Як видно, багата Це не так, як вони здаються. Ви повинні турбуватися про ваших мільйонів і думати про те, де їх покласти. Ох, кожен повинен бути в неприємності.

Фото на попередній перегляд і в статті

Категории

Смотрите также

Новое и интересное