Син Мами читає 123 книги в рік і має послухати його весь час.

Ви хочете читати більше, але це ще не працює? Ви можете дізнатися, як «не час» або «іншого робити»? Ми раді поділитися досвідом успішного підприємця, журналіста та бізнес-аналітика Антона Верта, який зумів прочитати 123 книги за рік, не втратити погляд на реальність. Покажіть, як він зробив. Чому варто читати і як вибрати книги.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Антон Верт (@vert.anton)



Антон Вєрт почався з січня свят та книг Csikszentmihalya "Світло"й Бізнесмен займається доставкою корпоративних подарунків. На початку січня робота трохи тихіше за рахунок сезонності цього бізнесу. Антон вирішив не витрачати час, але заповнювати вільний час з чимось корисним.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Антон Верт (@vert.anton)



- Книга Csikszentmihalyi "Flow" про те, як зловити стан, в якому вона виходить більш продуктивним, не захоплюючи себе. У 10 днів я прочитав 8 книг. Думка відразу з'являється: Що, якщо я спробував 100? Я зазвичай прочитав близько 30-60 книг за рік без думки про номер. Цього разу я вирішив встановити конкретну мету.

р.

Звичайно, простіше - сказав він. Багато питань відразу виникають. Як знайти час для багатьох книг? Яку літературу слід віддати перевагу? Не прочитайте все. Я все одно повинен шукати хороші книги. Антон Верт УвійтиВони допомогли йому досягти своєї мети і навіть перевершити його.



Як керувати читати багато
  1. Читати далі Коли ви перебуваєте на метро або літаєте в літаку, час неохочий час присвятити книзі. Крім того, тепер можна ознайомитися з електронними засобами.
  2. Читати перед сном. Навіть якщо ви прочитаєте тільки 10-20 сторінок перед сном, на два тижні можна опанувати одну маленьку книгу. Крім того, читання розслабляє, і цей ефект просто не завадить вночі.



  3. Слухати аудіокниги. Це чудовий варіант для аудиторій, які краще сприймають інформацію вухо. Ну, для тих, хто не завжди має можливості читати, але мають можливість слухати щось навушниках.




Внесіть своїх друзів. Поділіться своїми планами з амбітним другом, який підбере виклик. Ви можете дізнатися, хто читає більше. Насправді це дуже мотивація.



Не прочитайте те, що ви не любите. Якщо книжка не йде на всіх, ви не повинні змусити себе і продовжувати, згортаючи зуби. Якщо не існує інтересу, ви постійно відкладете цю книгу «запізніше», і в кінці ви не пам'ятаєте нічого.

- Я помітив, що з часом ви просто отримаєте в смак і не можете зупинити читання, говорить Антон Вєрт. до Чим більше ви читаєте, тим більше ви хочете!



Книги не тільки корисні у вигляді знань. Насолодіться любов’ю цікавості, розширюють наші горизонти і дозволяють нам виглядати безліч речей у нових варіантах. Стівен Король каже, що людина, яка читає багато, може писати книгу. Головне, щоб знайти те, що вам цікаво, і читати для задоволення.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное