Мистеріозні бакалаври над сороком ніколи не допускають, що їх слабкість

Який вид здоби є таким чудовим «зручним холом»? Де живе він? І чому це так важко бути? Всі ці питання. "Сайт" Він відповідав один короткий, але дуже інформативний сюжет від життя гарної дівчини Олеся.

Чому ця історія цікава як чоловікам, так і жінкам? Кожен має шанс розпізнати себе в одному з своїх героїв. Давайте подивимося, якщо ви можете знайти схожість з двома символами.

Коли я не розумію, чому іноді багата, досить і добра навіть готова почати сімейний чоловік не може знайти партнера життя. Не можна відповісти на це питання.

Ось як я жив у загальному ігноруванні. Неприпустимо, доки я зустрівся один з тих...



Я працюю менеджером туристичного агентства. Іноді я познайомлюсь з деякими гарними людьми. Іноді мої клієнти були одномісні, але дуже заможні чоловіки. І я часто тримала дату з них. Далі безпосередньо, потім у вигляді гумористичних інтеграцій як: «Оплатити два квитки відразу, другий за себе. й

Я зазвичай пропустіть всі свої компліменти та жарти. Але одного персонажа все одно вдалося пробудити в мене інтерес. Зателефонував йому... Що таке ім'я? Навіть згадка хвора! Але заради ясності, давайте його Кирило.



Так це Кирило зуміло підхопити мене своєю спокійністю і впевненістю. Зазвичай чоловіки є занадто агресивними наполягають на наполягають на на на наполягають на особистій зустрічі або занадто повільно. І це прямо з перших слів вдалося створити враження адекватної розумної людини. Так здавалося мені, що приблизно до нього, я зміг додатково розкрити внутрішні якості цієї людини і, можливо, навіть побудувати серйозні стосунки з ним.

Але, як тільки ми зустрілися з моїм офісом, вся чарівність відійшов.



На початку зустрічі почав говорити про те, чому він ніколи не був одружений у віці 46 років. Я захотівся почути, як багато спільного дитинства історії про маму, і все це. Але я не міг думати про торрентів бруду, які будуть залитися на всіх своїх колишніх жінок.

Виявилося, що всі він зустрівся, згідно з ним, були просто «меркантильні прикуси», які потрібні тільки свої гроші. Так, шукаю вперед, я додаю, що він не сплачував вечерю, щоб побачити, якщо я був одним з них.



Я провів решту вечіру, слухавши, як стати цинічним світом. Для того, щоб сказати, що я загинув боредом, це сказати нічого. Я ніколи не зустрілася з більш нудною людиною в моєму житті...



Я дуже чекаю на кінець вечері, і в кінці я побігся від нього, миготливий каблуки. Добре, як я втечу ... Вона сплачується вексель, наказав офіціантку, і назвав себе кабом. Який він дуже сподобався, до речі.

Коли він назвав мене наступного дня і назвав мене на іншу зустріч, я навіть не шукав спосіб сказати, що ніхто не помітив. Я не думаю, що така поведінка повинна бути заохочується. Всі права, якщо він був занадто тягачем. Але як він розповів про свої минулі стосунки ні в якому разі.



Я вдячний йому, хоча. Я, нарешті, зрозумів, що гало таємничих оксамитових чоловіків.

Ви вважаєте, що героїні відреагували занадто суворо? Чи варто давати іншому шансу на кавалію, а не просто подрібнити плече? Ми будемо раді почути вашу думку про це з коментарів!

У вас є хороший день і подивитися знову!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное