Чому мої друзі старять на мене без макіяжу на дату?

Коко Шанель колись сказав, що жінка без макіяжу є жіночою жінкою. Від дитинства формується знаряддя. Навіть якщо ніхто не назвав жінку, і вона досить мила, є шанс, що вона все ще хоче бути більш красивим, ніж вона дійсно є.

2125934

Косметика - найпростіший спосіб змінити. Тільки деякі жінки відчувають себе некомфортно без макіяжу, а інші не розуміють, чому їм потрібно. Тексти пісень, а це означає: Чи ви маррі чоловіка, який використовується для перегляду розкішного макіяжу, а потім прокинутися до чоловіка або сну у всій своїй славі?

Габаритний зображення

Найцікавіша реакція чоловіків до жінки як зробленого, так і нефарбованого. Деякі чоловіки вважають, що натуральність набагато красивіше, ніж будь-який макіяж, інші стверджують, що жінка без макіяжу на дату усуває їх. А ті, хто любить природну красу, ще більше.



До речі, не так давно я читаю статтю про те, що американський художник макіяжу думає про природну красу. Вона фотографувала жінок до і після макіяжу. Крім того, макіяж застібається тільки недоліками: кола під очима або невеликою почервоніння на обличчі, недосконалим контуром брів або блідих губ. Тож митець макіяжу довели, що чоловіки трохи хитруються і люблять не зовсім натуральні, але приніс до уваги красу. Ось деякі історії, які свідчать про те, що По-справжньому любляча людина не змусить дам дівчині серця.й

р.

Макіяж і самооцінка: Я 31 і я не з'явився перед чоловіком без макіяжу. Я був у повному параді. Мій чоловік завжди слухав мене, щоб зняти мої помилкові вії і принаймні ходити трохи без макіяжу. Не можна пам'ятати, що мій обличчя виглядав як без штукатурки. В кінці я вирішив. Коли я змив всі мої макіяж і відчував мої вії, я відчував голий. Але ви повинні бачити чоловіка, який дивився на мене з любов'ю і не міг виглядати. Тоді він сказав, що я був красивим з і без макіяжу, говорить Terry Wellingborough.



«Я був одружений протягом тривалого часу, але я пам'ятаю мої дати нефарбовані. Одного разу я зустрів хлопця в басейні, природно я хотів його без макіяжу. А потім один день побачив мене по вулиці зносу макіяжу, не визнавав мене спочатку. І сказав він краще виглядати без макіяжу. Я жив з чоловіком протягом 5 років, і весь цей час він не втомився від компліментації мене про природну красу.



«Одно рік я вдягнувся і зроблю для корпоративу. Решта часу я ходжу без макіяжу. Темні брови, довгі вії. Я можу зробити це фарбувати губи. Я люблю друзів без макіяжу, і тих, хто не любить мене, то я не люблю макіяж, говорить Тамара.



Макіяж – окрема філософія. Неважливо, що жінка зношує яскравому макіяжі або воліє просто виглядати обличчям без декоративної косметики. Що таке почуття себе. Це чудово, щоб мати когось навколо вас, хто любить вас нечарівним.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное