Що б брат оплачував не хочу, щоб мене навколо біля ліжка хворої матері?

Хтось ще в дитинстві розуміє, що батьки повинні бути поважними і значно оцінені. Хтось дізнався про це від життя і власних помилок. І хто має нагоду реалізувати, що потрібно бути вдячним, надихнувшись на приклад. І це приклад не завжди яскраво. В кінці, навіть сумна історія про те, як молодятий син переплетений літню матір'ю для її догляду і молоді, проведеного на його виховання, може допомогти.

Мій брат Микита - 5 років старше мене. Незважаючи на це, важко назвати його старшою і більш самостійною особою. Поки я відразу після закінчення вступу в університет, переїхав до іншого міста і почав повністю підтримувати себе, мій брат вішався щільно на шиї матері.



«Не тільки не думав про те, щоб отримати роботу спочатку, він також зумів привезти дівчину в будинок. У той час як брат, впевнений, що його стипендії були достатньо для безтурботного життя, насолоджуючись не тільки для нього, але й для несподіваного гостя.



Після кількох років брат все ще захопив свою думку і почав повільно відірвати голову матері. І якщо правда, він не взяв його себе, але тому, що його кохана втомилася від постійної нестачі грошей. Він нарешті знайшов хорошу роботу і навіть довелося переїхати в оренду квартиру. Але в той час здоров'я матері була погіршена і вона потребує постійного догляду. Так Микита і її подруга довелося зупинитися з матір'ю і виглядати після неї.



Я поселився в іншому місті протягом тривалого часу, почав сім'ю і просто не міг залишити все і приїхати додому. У двокімнатній квартирі теж не вдалося взяти маму, як мій чоловік і два діти ледь отримали. Я знав, що я мав обов’язок моєї старшої матері. Але вони перед родиною. Я просто прийшов на відпочинок, щоб бути з нею і допомогти їй стільки, скільки я міг.



Не пропустіть більше двох років. Тоді мій брат вирішив, що він зробив достатньо турботи про маму, і тепер це мій поворот. Відразу після новорічних свят Миколай приніс мами і оголосив його. Він також сказав, що він має намір продати свою квартиру матері і розбити ходи з продажу навпіл. Він збирається провести половину на своєму подругі весілля і навпіл на мамі і мені.



Про те, що я шокував нічого. Я завжди знав, що брат був слобом. Але тепер він не був, хто стояв перед мною, але mercantile scoundrel, готовий відмовитися від своєї матері, просто жити за власним задоволенням.

Як виявився для недбалого сина, «Справді я не приводила мами з дому». Де вона збирається, навіть в цьому стані? Після розмови з чоловіком, ми вирішили, що ми покладемо її в наш номер і намагаємось разом. Як для мого брата, ні мій, ні я не хотів почути від нього. Моя мама пам'ятає, що розмова, і дуже засвідчує про те, що її улюблений син зробив до неї.



Микита не продається. Моє брат не думав, що потрібно було отримати свою згоду в першу чергу. І після того, як все, що він сказав, немає шансу мій мама зробити це.

Після того, як моя мама відновила і повернулася до неї. Моя людина і я також переїхали до рідного міста, щоб мати можливість виглядати після неї, якщо це потрібно. І Микита ще не з'явилась у житті після цього інциденту.

Нерідко люди, які не хочуть відступати або тягарувати родичів, мовчать про свої проблеми. Вони відчувають, що ніхто не розуміє їх. І в результаті люди гірше з близькими, ніж вони не хочуть.

Здавалося б, що якщо Микита не зробив планів продати квартиру за спиною матері, але відкрито поспілкуватися зі своїми близькими про свої проблеми, цей карель не вдалося уникнути. Ви думаєте, що це можливо вирішити ситуацію мирно?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное