Чому мусять гасити фрикадельки з слюзіями в олії

З господині Я часто чую, що вони приймають рецепти улюблених страв з друзів, колег або матері. Я маю на увазі, вже перевірено. Я в одній категорії. Моя найкраща друга і мута дуже добре в кулінарії. Ми завжди раді! Я отримав великий результат. До вашої уваги, шановний читач, смачні фари фарш: рецепт з фото

Кожен етап підготовки я пофарбував, виміряючи пропорції. Я вже знаю, що цей рецепт чекає гостей, які нещодавно приготували своїх смаків. На святковому столі вони навіть придумали назву. "Комовські котлети"й

Так, друг, через пробну і похибку, знайдене ідеальне поєднання інгредієнтів. хліб і хліб. манкай Завдяки цьому котлети вийдуть на тендері і бездоганно смачно.

Ферма інгредієнти
  • 600г фаршу фаршу (я свинина)
  • 1 цибулина
  • 1 картопля
  • 1-2 зуба. часник
  • 100г манкі
  • 100г води
  • 1 яйце
  • сіль
  • чорний мелений перець за смаком
  • мелений коріандр
  • соняшникова олія


Інгредієнти в тушковані пасти
  • 80г води
  • 1 лавровий лист
  • 1-2 горох солодкого перцю
  • 1 зуб. Кошик
  • 10-20г вершкове масло


Підготовка
  1. Видаліть зайвий жир і плівка з м'яса. Зріжте його на невеликі шматочки.



  2. З м'ясорубкою або блендером (як мені) м'ясо м'ясо м'ясо м'ясорубки. 569180р.



  3. Залийте манку кімнатною температурою води (мого сина допоміг мені тут). Якщо у вас є вуглецева мінеральна вода, її можна використовувати. Перегляди



  4. Сод картопля і цибулю на тертці. Залийте додаткову рідину.



  5. В той же час мишимо фаршу. Пройдіть часник через часниковий прес (Я натерти великий зубчик на тертці).



  6. Покласти всі інгредієнти разом, покласти яйце в, соло. Перемішайте фаршу. Бажано залишити на 15-20 хвилин.



  7. Формуємо котлети. Зігрійте сковороду, залийте трохи соняшникової олії (в процесі вийде більше жиру з м'яти). На невеликому вогні обсмажити котлети по обидва боки до золотистої скоринки.
  8. Потім котлети можна тушити. Покладіть їх в каструлю, додайте лавровий лист, простягайте перцем, подрібнили зубчики часнику і шматок вершкового масла. Залийте трохи гарячої води.



  9. Давайте воду кип'ятіння. Після 5 хвилин відключіть вогонь, і залиште котлети під кришкою до запобіжника. Що це?


Картопля смажена і мариновані томати (або огірки) є кращим доповненням до саморобки. Навіть найсвіжіші діти їсти цю страву з серрагою.

Спробуйте, і я впевнений, що ви хочете подякувати другу Тетяну за цей чудовий рецепт. Ми чекаємо коментаря.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное