Після розлучення, вона шукала няняня, і її мати-в-замовленість погодилася за невелику плату.

Життя незалежної особи непередбачувана. Сьогодні ви щасливо одружені і робите плани на майбутнє, і завтра ви тримаєте свідоцтво про розлучення. Для початку від подряпин, потрібно міцність і мотивація. І, звичайно, підтримка близьких людей.



Герой нашої історії сьогодні має складну історію. Після розлучення вона залишилася самостійно з дитиною. Важко було багато проблем, які необхідно мати справу. Хоча її батьки не відмовилися від її допомоги, вона повинна платити за неї. У прямому сенсі слова. Ви запитуєте. Читати нашу статтю, щоб дізнатися, чому це відбулося.

Я був 25 років, коли я вагітна і одружена. Звичайно, це не те, як я уявляв своє весілля. Але тоді не важливо, бо з усім серцем я любила дитину.



й Наш сімейний життя з чоловіком був чимось звичайним. Я вгадаю, що я не звернувся до нього, бо я дав мені час до дитини, коли він народився. Ми завжди працюємо над тим, щоб допомогти нам.

Але в якийсь момент з'явилися речі. Мій чоловік зізнався, що він зрадився на мене і хотів отримати розлучення. Він не хоче згоди з скандалами, пообіцяв оплатити алімонію на час. Я чесно не знаходився. І чому?

Дайорце приніс кілька проблем в життя. Моя сина і я мала жити десь. І по-друге, мені потрібна робота. Я знав, що я не можу зробити це самостійно, тому я попросив своїх батьків одночасно. Вони жили за межами міста і в цілому не заперечували себе нічого. Вони мали багато місця.



Коли мій батько дізнався, що я отримав розлучення, він сказав тільки: «Життя незалежної людини починається, коли він готовий бути відповідальним». Моя мама дала мені і сину кімнату на другому поверсі. Але я сказав, що я не тільки жити тут. Я не маю дитини, тому я повинен платити за все.

В першу чергу я був в боргу батькам, бо шукав роботу. І коли я знайшов її, я мав знайти няню для сина. Але бажано, щоб хтось, хто хоче сидіти з дитиною на маленькі гроші. Я знаю, що пошук такої няні буде складним і вирішив подзвонити мою матір'ю. Вона може мати когось в розумі.



Наші стосунки з матір'ю Він дуже сердився про дії сина і підтримав мене. Коли я дізнався, що я шукав няньку, вона завоював свою роль. «Для маленьких грошей я можу сидіти з онуком себе! Це не важко для мене, і ми добре отримуємо. Чому хтось інший, якщо у вас є бабуся? ?

Я почав виплатити моїм мамам, і вона подбала про сина, поки я була на роботі. Я мав врятувати гроші, щоб годувати себе і мій малюк. У будинку все було зрозуміло. У холодильнику є окрема поличка.

Р

Моя мама і тато не розуміли мене з ними. У повітрі завжди була натяга. Як це було мій вини, що мій чоловік обдурив на мене і залишив мене з дитиною в руках. Може бути це.

Вона зробила друзів з колегою на роботі. Коли я дізнався про своє життя, вона була шокована. Якими можуть бути такі відносини з батьками? Katya бачить, як я завжди можу врятувати на себе, і іноді пропонує свою допомогу. Але я так званий!



Я не знаю, як довго вона буде йти назад на ноги. Моя син збирається в школу наступного року. Я не можу уявити, скільки труднощів приїжджати. Я думаю, що ми повинні шукати іншу роботу, щоб переконатися, що є достатньо грошей для всього. Але як знайти силу і не втратити серце?

Жінки, які підняли дитину, не здивують всіх, хто в наш час. Але відносини з батьками і матір'ю, прив'язані до грошей, є чимось новим. З повагою, це не характерна для нашої психіки. Якщо людина знаходиться в біді (і різким розлученням це дивний до нього), люди, що близько до нього, обов'язково допоможуть йому. І вони роблять це безкоштовно.

9999769

й Безкоштовно І ви думаєте, що це стосунки з батьками є нормальним? Ви можете зіткнутися з такими проблемами в житті. Якщо ви хочете поділитися своїм досвідом. Ми побачимо вас в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное