Мати трьох дітей сказали, що змушує дитину лежати і приховати від батьків

Наше життя складається з багатьох подій, які ми живемо окремо або з кимось. Але підтримка Вона грає дуже важливу роль. Подумайте про те, наскільки простіше життя буде, якщо люди навколо вас були добрими, більш розуміння і допомогу в щось. Як отримати підтримку від близьких І зробити це самостійно - це наша стаття сьогодні.



З психологічної точки зору простий: зовнішняй Тому ми самі повинні відходити від звичних схем поведінки з роздратуванням, невдоволенням і стати більш толерантним, добрим. Що це виглядає як на практиці?

Читати нижче текста Наталії Реміш – письменник, журналіст, автор мультфільму «Дуже про важливі». Вона живе в Амстердамі, має три дітей і має місію допомогти батькам і дітям навчатися говорити однаковою мовою.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Наташа Ремісч. (@natalia.remish)



Як отримати підтримку Natalie дійсно знає, як писати простийй Ми надаємо підтримку близьким. А потім що ми променуємо, отримуємо в відповідь.

Наталія Реміш та її досвід Блог цієї мудрої жінки прочитав тисячі батьків, а потім напишіть вдячні відгуки. Я знайшов відповіді на довгострокові питання. Я був особливо цікавим для читання свого посту, «Увійти, поспілкуватися!», в якому автор ділиться враженнями про батьківське терпіння.

Я в повній твердості з Н. Ремісч: з дітьми важливо створення надійних відносинй Вони не повинні лежати своїм батькам, щоб вони не розуміли. Вони завжди зможуть дістатися до своїх сімей для підтримки. Що може бути більш цінним в житті?

р.

Зручна безпека як для дітей, так і для дорослих. Що це таке, Наталія Реміш говорить про конкретні приклади з сімейного життя:

Коли ви закінчите ванну кімнату в жаху і сніжці (майже мат), що туалет припинив мочитися... і 4-річної каже: «Я думаю, що це через мене». Я кинув багато паперу. Я потрібав картонний рулет. Вибачте мене, будь ласка. А замість "не мультфільмів сьогодні!" ви сказали, "OK, дякую вам за чесності".



Коли підліток викликає вас з шкільної поїздки в сльозах і каже: "Я зловився спиртом." Що робити? «Не хвилюватися». Не кінець світу. Хто ти? Де? Чи є ви безпечними?

Коли ви скажете чоловікові, " перевірте, якщо вона дихає." Вона спить занадто довго. А замість «не говорячи про несудимість, думки є матеріалом» він відповідає, «Я чекаю». А що ви боїтеся? І ви поговорите з ним про страх синдрому раптової смерті немовляти. І він тебе захопить.



Коли дитина говорить, "Я боїсь зробити неправильний вибір, піти в невірний університет". "У вас ще є рік, щоб подумати, це важливе рішення, залежить від вашого життя", - кажете, "Ви завжди можете змінити свій розум. Помилки також є результатом. Ми вирощуємо і наш погляд

Коли старші діти говорять про дитину, "Коли вона кричить, у мене є така небезпека всередині мене, така небезпека", і ви не розуміли замість нагадування її, що це ваша сестра і ви повинні любити її.



Як комфортно жити в будинку з емоційною безпекою.

Життя стає абсолютно різним.

Вона має майже не страх, менше небезпеки, і багато підтримки.

Підтримка коханої людини є настільки цінним і важливим в житті, що без неї ви не можете вижити. Ще один аспект щастя. Подаруйте перевагу тим, хто навколо вас і підтримує їх на всіх витратах.



Поділіться статтю в соціальних мережах, нехай більше людей думають про це.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное